Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iSpy 4.0.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: iSpyConnect.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.09.2011
Data modyfikacji: 17.04.2012
Rozmiar: 13,13 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 122

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iSpy 4.0.3

iSpy 3.7.8 to niewielkie i darmowe narzędzie służące tworzeniu i obsługiwaniu systemów monitoringu. Aplikacja, oprócz podstawowej czynności, jaką musi wykonywać (transmitowanie obrazu z kamer), reguje również na ruch oraz informuje o nim użytkowników.

O uniwersalności programu swiadczy kompatybilność z wieloma źródłami materiału audio/video jak na przykład kamerek internetowych oraz mikrofonów. O możliwościach natomiast mechanizm wykrywania twarzy, ułatwiający rozpoznawanie osób na widocznym na ekranie materiale. iSpy 3.7.8 zapisuje plik w formatach takich jak MP4 oraz FLV, w związku z czym nie ma problemu z eksportowaniem go do innych aplikacji i użytkowaniem przez inne osoby. Program co prawda może nie zdawać egzaminu w przypadku próby zarządzania dużymi sieciami kamer, niemniej jednak w przypadku posiadania niedużej sieci (na przykład domowej, przy niedużych sklepach lub firmach) z całą pewnością okazuje się ciekawym rozwiązaniem.

iSpy 3.7.8 może zapisywać obraz dopiero po detekcji ruchu (nie jest to rozwiązanie deafaultowe), radzi sobie również z określaniem toru ruchu a także ilości przemieszczających się obiektów. Działanie aplikacji możemy zabezpieczyć hasłem, dzięki czemu dostęp do danych nie będzie możliwy dla wszystkich użytkowników komputera.

Korzystanie z niektórych opcji programu jest płatne, szczegółów prosimy szukać na stronie producenta.

Podobne Pozostałe

 • Kalkulator Elementów Żelbetowych

  Aplikacja SPECBUD - Kalkulator Elementów Żelbetowych jest przeznaczona dla wszystkich specjalistów, częścią pracy których jest wymiarowanie belek, słupów żelbetonowych i płyt zgodnych z normą PN-B-03264:2002 (wraz z poprawką Ap1).

 • Belka Żelbetowa + Rysunki DXF

  SPECBUD - Belka Żelbetowa + Rysunki DXF to ciekawa i użyteczna aplikacja służąca dokonywaniu zaawansowanych analiz statyczno-wytrzymałościowych jednoprzęsłowych i wieloprzęsłowych belek żelbetonowych.

 • DelegacjeSQL

  Na rynku znajduje się niejeden program do zarządzania firmą. Są to przeważnie rozwiązania kompleksowe, które zawierają aplikacje do wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.

 • BiznesKatalogCD

  W chwili obecnej niemal każda firma zajmująca się produkcją oraz handlem posiada katalog swoich produktów. Niemniej jednak coraz popularniejsze stają się także katalogi cyfrowe, których dystrybucja jest znacznie łatwiejsza i szybsza niż tych tradycyjnych, papierowych.

 • KOBi - Biblioteka

  KOBi - Komputerowa Obsługa Bibliotek i Czytelni pozwala na sprawniejszą obsługę czytelników. Prowadzi kompleksową obsługę pracy biblioteki rejestrując wszystkie informacje o wypożyczonych książkach i czytelnikach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iSpy 4.0.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie