Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iSpy 5.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: iSpyConnect.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.05.2013
Data modyfikacji: 04.06.2013
Rozmiar: 14,2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 153

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iSpy 5.1

Jeśli potrzebujesz prostego w obsłudze i przede wszystkim darmowego oprogramowanie, które umożliwi Ci zarządzanie niewielkim systemem monitoringu (dom, sklep, biuro) to iSpy jest właśnie dla Ciebie!

Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość obserwacji obrazu z kamer, które podłączone są do komputera. Dzięki wbudowanemu alarmowi zostaniemy szybko poinformowani o wykryciu nawet najmniejszego ruchu w obszarze pola widzenia. Dzięki iSpy możemy śledzić zarówno obraz, jak i dźwięk z kilku źródeł na raz. Program obsługuje kamery internetowe, kamery zdalne IP lub na przykład same mikrofony. Sama funkcja wykrywania ruchu rozbudowana została także o opcję rozpoznawania twarzy.

Nie zabraknie także możliwości dostosowania obszaru w jakich chcemy ów ruch wykryć. Co ważne, ta sama funkcja może zaoszczędzić sporo miejsca na dysku - po odpowiednim skonfigurowaniu, rejestracja obrazu i dźwięku rozpocznie się dopiero w momencie detekcji ruchu.

Sam program obsługiwany jest za pośrednictwem prostego panelu. Całość możemy sterować zdalnie. Jedyne, co będzie nam potrzebne to komputer lub smartfon/tablet (iOS, Android, Windows Phone) z dostępem do Internetu. Alarm dotyczący wykrycia ruchu może być wysłany do użytkownika także za pośrednictwem wiadomości tekstowych SMS, poprzez e-mail lub wiadomość multimedialną MMS.

Podobne Pozostałe

 • Kalkulator Elementów Żelbetowych

  Aplikacja SPECBUD - Kalkulator Elementów Żelbetowych jest przeznaczona dla wszystkich specjalistów, częścią pracy których jest wymiarowanie belek, słupów żelbetonowych i płyt zgodnych z normą PN-B-03264:2002 (wraz z poprawką Ap1).

 • Kancelaria MADAR

  Program Kancelaria MADAR to aplikacja przydatna w każdej firmie. Ułatwia ona znacznie obieg dokumentów.

 • Kalkulator Obciążeń Normowych

  Kalkulator Obciążeń Normowych jest programem stworzonym przez firmę Specbud i przeznaczonym dla projektantów w momencie wyznaczania obciążeń budynków oraz ich elementów.

 • Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych

  SPECBUD - Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych służy przede wszystkim do orientacyjnego zaprezentowania map terenu naszego kraju, który podzielony został na strefy obciążeń klimatycznych (śnieg, wiatr, skrajne temperatury).

 • Kalkulator Elementów Stalowych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Stalowych to aplikacja znajdująca szerokie zastosowanie w dziedzinie projektowania elementów stalowych zgodnych z normą PN-90/B-03200.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iSpy 5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie