Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iSpy 5.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: iSpyConnect.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.05.2013
Data modyfikacji: 04.06.2013
Rozmiar: 14,2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 145

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iSpy 5.1

Jeśli potrzebujesz prostego w obsłudze i przede wszystkim darmowego oprogramowanie, które umożliwi Ci zarządzanie niewielkim systemem monitoringu (dom, sklep, biuro) to iSpy jest właśnie dla Ciebie!

Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość obserwacji obrazu z kamer, które podłączone są do komputera. Dzięki wbudowanemu alarmowi zostaniemy szybko poinformowani o wykryciu nawet najmniejszego ruchu w obszarze pola widzenia. Dzięki iSpy możemy śledzić zarówno obraz, jak i dźwięk z kilku źródeł na raz. Program obsługuje kamery internetowe, kamery zdalne IP lub na przykład same mikrofony. Sama funkcja wykrywania ruchu rozbudowana została także o opcję rozpoznawania twarzy.

Nie zabraknie także możliwości dostosowania obszaru w jakich chcemy ów ruch wykryć. Co ważne, ta sama funkcja może zaoszczędzić sporo miejsca na dysku - po odpowiednim skonfigurowaniu, rejestracja obrazu i dźwięku rozpocznie się dopiero w momencie detekcji ruchu.

Sam program obsługiwany jest za pośrednictwem prostego panelu. Całość możemy sterować zdalnie. Jedyne, co będzie nam potrzebne to komputer lub smartfon/tablet (iOS, Android, Windows Phone) z dostępem do Internetu. Alarm dotyczący wykrycia ruchu może być wysłany do użytkownika także za pośrednictwem wiadomości tekstowych SMS, poprzez e-mail lub wiadomość multimedialną MMS.

Podobne Pozostałe

 • Belka EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Belka EN .

 • Belka Drewniana

  Program SPECBUD - Belka Drewniana przeznaczony jest przede wszystkim do obliczeń statycznych belek swobodnie podpartych i ciągłych dowolnie obciążonych oraz wymiarowania belek z drewna litego lub klejonego zgodnie z normą PN-B-03150:2000.

 • Belka Free

  SPECBUD - Belka Free 3.1 to darmowa aplikacja przeznaczona na system operacyjny Windows, dzięki której można sprawnie dokonywać obliczeń statystycznych belek jednoprzęsłowych oraz wieloprzęsłowych.

 • Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy

  Aplikacja SPECBUD - Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy jest przeznaczona dla tych, którzy zajmują się projektowaniem drewnianych ustrojów dachowych w typie płatwiowo-kleszczowym zgodnych z obowiązującą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami Az1, Az2 i Az3.

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iSpy 5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie