Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GRAFIK DYŻURÓW 2.20

Kategoria: Pozostałe
Producent: Grzegorz Wisowski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Data modyfikacji: 09.02.2012
Rozmiar: 842 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 4385

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GRAFIK DYŻURÓW 2.20

Program do zarządzania czasem pracy (tzw. grafik dyżurów). Ze względu na zawarte w nim specyficzne możliwości najlepiej sprawdza się on podczas tworzenia grafików na oddziałach szpitalnych.

Ze względu na duże możliwości konfiguracyjne (m.in. obsługa do 4 zmian roboczych) i elastyczność programu jest on używany przez różnego typu instytucje i firmy.
Dzięki łatwej i intuicyjnej obsłudze pozwala na szybkie utworzenie grafiku, zachowując cały czas kontrolę nad rozdzielonym oraz pozostającym czasem pracowników.

Program m.in. automatycznie wyznacza:

 • miesięczny normatyw czasu pracy,
 • wykorzystany (na podstawie rozdzielonych dyżurów oraz dni wolnych) oraz pozostały do wykorzystania czas pracy pracownika,
 • ilość pozostałego do wykorzystania urlopu wypoczynkowego (na podstawie już przydzielonych urlopów).
 • ilość pozostałych do wykorzystania dni opieki nad dzieckiem (na podstawie już przydzielonych dni).

Ponadto program Grafik generuje wydruki:
 • miesięcznego rozkładu pracy dla grupy pracowników (np.: oddziału szpitalnego)
 • miesięcznej karty ewidencji pracy z podziałem na przepracowane godziny świąteczne, nocne oraz dzienne
 • indywidualnych rozkładów pracy dla grupy pracowników.
Program posiada również możliwość tworzenia własnych szablonów wydruków dzięki czemu można ich wygląd dostosować do dotychczas używanych.

Podobne Pozostałe

 • Celin

  Celin to bezpłatny program do obsługi celnej.

 • Asystent Książka Korespondencji

  Dostępny po polsku program Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15 jest elektroniczną wersja tradycyjnych książek korespondencji (dziennik korespondencji), jakie stosuje się w wielu firmach.

 • GABeNET

  Program GABeNET to oprogramowanie niezwykle przydatne w każdym gabinecie lekarskim. Znacznie ułatwia a co za tym idzie skraca czas potrzebny na wykonywanie czynności takich jak prowadzenie dokumentacji medycznej czy też ewidencjonowanie pacjentów.

 • Fundamenty Bezpośrednie - Rysunki DXF

  Aplikacja SPECBUD - Fundamenty Bezpośrednie + Rysunki DXF ułatwia obliczenia geotechniczno-wytrzymałościowe. Stanowi interesujące i sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich inżynierów mających styczność z dziedziną programu.

 • KOBi - Biblioteka

  KOBi - Komputerowa Obsługa Bibliotek i Czytelni pozwala na sprawniejszą obsługę czytelników. Prowadzi kompleksową obsługę pracy biblioteki rejestrując wszystkie informacje o wypożyczonych książkach i czytelnikach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GRAFIK DYŻURÓW 2.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie