Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GABeRec 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: GABeNET
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.10.2013
Rozmiar: 4.1 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 95

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GABeRec 1.0

Aplikacja GABeRec może być wykorzystywana przez drukarnie oraz firmy poligraficzne i placówki medyczne do wydruku recept. Cały proces polega na nadrukowywaniu treści na przygotowanych do tego celu arkuszach (trzy recepty na raz w formie kartki papieru A4). Nie zabrakło także możliwości druku pojedynczych recept oraz arkuszy na formatach nawet do A1. Warto dodać, że prezentowany program pozwala przygotować wiele nagłówków świadczeniodawców oraz danych lekarza, dla którego drukowana jest dana partia recept.

Nie zabrakło tutaj także miejsca dla numerów recept przydzielonych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Co więcej, dostępne szablony wydruków recept może w dowolny sposób zmieniać i konfigurować według własnych potrzeb. Wydruk może być przeprowadzony według kolejności numerowania recept lub według kolejności ułatwiającej ich późniejsze układanie po odpowiednim przycięciu przygotowanych arkuszy.

Podobne Pozostałe

 • Kancelaria MADAR

  Program Kancelaria MADAR to aplikacja przydatna w każdej firmie. Ułatwia ona znacznie obieg dokumentów.

 • Rachunek

  Rachunek jest aplikacją przeznaczoną na systemy operacyjne Windows. Program ma zastosowanie w przedsiębiorstwach zwolnionych z podatku VAT.

 • GABeLek

  Aplikacja GABeLek przeznaczona jest przede wszystkim do obsługi drukowania recept uwzględniając przy tym dane pacjenta oraz przepisane leki.

 • PrzelewCOM

  PrzelewCOM w wersji 2010 to niewielki, ale jednocześnie oferujący sporo możliwości program, który może okazać się pomocny w każdej firmie. Pozwala on bowiem na szczegółowe sporządzanie różnego rodzaju przelewów - bankowych, ZUS oraz US.

 • Kalkulator Elementów Żelbetowych

  Aplikacja SPECBUD - Kalkulator Elementów Żelbetowych jest przeznaczona dla wszystkich specjalistów, częścią pracy których jest wymiarowanie belek, słupów żelbetonowych i płyt zgodnych z normą PN-B-03264:2002 (wraz z poprawką Ap1).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GABeRec 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie