Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GABeNET

Kategoria: Pozostałe
Producent: Mieszko Matuszewski
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.06.2011
Rozmiar: 96.9 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 345

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GABeNET

Program GABeNET to oprogramowanie niezwykle przydatne w każdym gabinecie lekarskim.

Znacznie ułatwia a co za tym idzie skraca czas potrzebny na wykonywanie czynności takich jak prowadzenie dokumentacji medycznej czy też ewidencjonowanie pacjentów.

Obsługa oprogramowania GABeNET jest dość prosta dzięki wielu kreatorom, które prowadzą użytkownika krok po kroku. Dodatkowo w programie znajdziemy szablony wielu druków medycznych. Z pewnością będzie to spore ułatwienie.

Program GABeNET stanowi niezwykle elastyczne rozwiązanie gdyż może być z powodzeniem używany zarówno w małych gabinetach lekarskich jak i przychodniach. Każda osoba chcąca przetestować oprogramowanie GABeNET ma taką możliwość dzięki wersji demo, która posiada pewne ograniczenia jednak daje szansę poznania najważniejszych funkcji tego programu.

Podobne Pozostałe

 • BiznesKatalogCD

  W chwili obecnej niemal każda firma zajmująca się produkcją oraz handlem posiada katalog swoich produktów. Niemniej jednak coraz popularniejsze stają się także katalogi cyfrowe, których dystrybucja jest znacznie łatwiejsza i szybsza niż tych tradycyjnych, papierowych.

 • PT Okna

  Program PT Okna to świetna aplikacja pomocna przy zarządzaniu salonami zajmującymi się sprzedażą okien, drzwi i wszelkiego rodzaju podobnych akcesoriów.

 • Asystent Książka Korespondencji

  Dostępny po polsku program Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15 jest elektroniczną wersja tradycyjnych książek korespondencji (dziennik korespondencji), jakie stosuje się w wielu firmach.

 • Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych

  SPECBUD - Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych służy przede wszystkim do orientacyjnego zaprezentowania map terenu naszego kraju, który podzielony został na strefy obciążeń klimatycznych (śnieg, wiatr, skrajne temperatury).

 • Celtx

  Celtx to ciekawe narzędzie przygotowane z myślą o twórcach, które umożliwia tworzenie, m.in. opisów, notatek, konspektów oraz scenariuszy przygotowywanych dzieł w nowoczesny i profesjonalny sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GABeNETAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie