Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GABeNET

Kategoria: Pozostałe
Producent: Mieszko Matuszewski
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.06.2011
Rozmiar: 96.9 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 340

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GABeNET

Program GABeNET to oprogramowanie niezwykle przydatne w każdym gabinecie lekarskim.

Znacznie ułatwia a co za tym idzie skraca czas potrzebny na wykonywanie czynności takich jak prowadzenie dokumentacji medycznej czy też ewidencjonowanie pacjentów.

Obsługa oprogramowania GABeNET jest dość prosta dzięki wielu kreatorom, które prowadzą użytkownika krok po kroku. Dodatkowo w programie znajdziemy szablony wielu druków medycznych. Z pewnością będzie to spore ułatwienie.

Program GABeNET stanowi niezwykle elastyczne rozwiązanie gdyż może być z powodzeniem używany zarówno w małych gabinetach lekarskich jak i przychodniach. Każda osoba chcąca przetestować oprogramowanie GABeNET ma taką możliwość dzięki wersji demo, która posiada pewne ograniczenia jednak daje szansę poznania najważniejszych funkcji tego programu.

Podobne Pozostałe

 • Celin

  Celin to bezpłatny program do obsługi celnej.

 • Rama EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Rama EN.

 • Kalkulator Elementów Drewnianych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych to aplikacja przeznaczona do dokonywania obliczeń elementów budowlanych, których materiałem jest drewno lite lub drewno klejone warstwowo o przekrojach pojedynczych albo złożonych.

 • !Super Druk

  !Super Druk to prosty w obsłudze, polski program, który służy przede wszystkim do przygotowywania różnego rodzaju wpłat gotówkowych oraz przelewów między innymi dla ZUS'u oraz Urzędu Skarbowego.

 • Skup Surowców Wtórnych

  Skup Surowców Wtórnych 2.1 jest programem przeznaczonym do obsługi skupów złomu i skupów surowców wtórnych. Przeznaczony jest zarówno dla małych i średnich firm, jak również firm posiadających wiele oddziałów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GABeNETAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie