Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GABeLek 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: GABeNET
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.10.2013
Rozmiar: 102.0 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 127

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GABeLek 1.0

Aplikacja GABeLek przeznaczona jest przede wszystkim do obsługi drukowania recept uwzględniając przy tym dane pacjenta oraz przepisane leki. Recepty drukowane w całości lub na wcześniej przygotowanych, gotowych blankietach. Warto dodać, że dzięki obsłudze drukarek mobilnych, program ten doskonale sprawdza się także podczas wizyt domowych u pacjentów.

Ponadto możliwość definiowania nagłówków świadczeniowych powinna przypaść do gustu lekarzom, którzy zatrudnieni są w kilku przychodniach. Program w wersji demonstracyjnej pozwala na skorzystanie ze wszystkich, dostępnych funkcjonalności. Ograniczona jest tutaj lista dostępnych leków (około 10 procent całości). Odblokowanie pełnego wykazu następuje po wykupieniu klucza licencyjnego. Tę należy odnawiać co roku.

Podobne Pozostałe

 • !Super Druk

  !Super Druk 4.0 to niezwykle prosty w obsłudze program, który pomoże użytkownikowi w przygotowaniu różnego rodzaju przelewów oraz wpłat gotówkowych do takich instytucji, jak ZUS czy Urząd Skarbowy.

 • Belka Drewniana

  Program SPECBUD - Belka Drewniana przeznaczony jest przede wszystkim do obliczeń statycznych belek swobodnie podpartych i ciągłych dowolnie obciążonych oraz wymiarowania belek z drewna litego lub klejonego zgodnie z normą PN-B-03150:2000.

 • NORMA PRO

  Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Posiada zaawansowane funkcje pozwalające na sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych, oraz tworzenie pozycji scalonych.

 • Celin

  Celin to bezpłatny program do obsługi celnej.

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych

  SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych doskonale sprawdza się podczas ustalania dokładnych długości wyboczeniowych oraz sił krytycznych wyboczenia giętnego różnego rodzaju słupów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GABeLek 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie