Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GAB4You 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: GABeNET
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.10.2013
Rozmiar: 3.7 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 104

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GAB4You 1.0

GAB4You to kolejna już aplikacja autorstwa firmy GABeNET, która wchodzi w skład oprogramowania pomocnego przy prowadzeniu placówek drukarskich oraz medycznych. Tym razem mamy do czynienia z programem, który pozwoli personelowi medycznemu na prowadzenie różnego rodzaju kartotek.

Mamy tutaj możliwość zorganizowania zarówno kartoteki pacjentów, jak również opis ich badań oraz wizyt. Warto dodać, że użytkownik może także tworzyć własne szablony opisów, co w znacznym stopniu przyspieszy późniejszą pracę z GAB4You. Nie zabrakło także opcji generowania personalizowanych druków. GAB4You nie zawiera jednak wykazu dostępnych na rynku leków.

Podobne Pozostałe

 • Asystent Szkolenia

  Asystent Szkolenia 2011 to niezbędna aplikacja dla wszystkich ludzi zajmujących się przeprowadzaniem szkoleń w różnych firmach i instytucjach.

 • iSpy

  iSpy to niezwykle prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program do zarządzania monitoringiem w biurach, domach czy sklepach.

 • Kalkulator Oddziaływań Normowych EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Oddziaływań Normowych EN.

 • GABeRec

  Aplikacja GABeRec może być wykorzystywana przez drukarnie oraz firmy poligraficzne i placówki medyczne do wydruku recept.

 • Punkt Skupu

  Punkt Skupu to a aplikacja dla punktów skupu surowców wtórnych, która pozwala na profesjonalne zarządzanie punktem skupy w szybki i nowoczesny sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GAB4You 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie