Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fundamenty Bezpośrednie - Rysunki DXF 4.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.08.2011
Data modyfikacji: 27.09.2013
Rozmiar: 10.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 224

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Fundamenty Bezpośrednie - Rysunki DXF 4.1

Aplikacja SPECBUD - Fundamenty Bezpośrednie + Rysunki DXF ułatwia obliczenia geotechniczno-wytrzymałościowe. Kompatybilna z normą gruntową o sygnaturze PN-81/B-03020, a także normą żelbetonową o sygnaturze PN-B-03264:2002, stanowi interesujące i sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich inżynierów mających styczność z dziedziną programu.

Program umożliwia obliczanie ław oraz stóp, dodatkowo analizy mogą brać pod uwagę mnogość kombinacji obliczeniowych obciążeń długotrwałych oraz obciążeń całkowitych. Rezultaty prezentowane są w formie tabelarycznej, tekstowej, a także rysunkowej. Zakres obliczeń może być dopasowywany do potrzeb użytkowników. Co ważne, prezentowana aplikacja oferuje możliwość współpracy z tytułowym modułem DXF.

Dzięki temu możliwe jest uzyskanie rysunku w drodze lub bezpośredniego wydruku z programu. Nie zabrakło opcji eksportu do pliku DXF.

Podobne Pozostałe

 • Asystent Szkolenia

  Asystent Szkolenia 2011 to niezbędna aplikacja dla wszystkich ludzi zajmujących się przeprowadzaniem szkoleń w różnych firmach i instytucjach.

 • GAB4You

  GAB4You to kolejna już aplikacja autorstwa firmy GABeNET, która wchodzi w skład oprogramowania pomocnego przy prowadzeniu placówek drukarskich oraz medycznych.

 • Skup Surowców Wtórnych

  Skup Surowców Wtórnych 2.1 jest programem przeznaczonym do obsługi skupów złomu i skupów surowców wtórnych. Przeznaczony jest zarówno dla małych i średnich firm, jak również firm posiadających wiele oddziałów.

 • GABeLek

  Aplikacja GABeLek przeznaczona jest przede wszystkim do obsługi drukowania recept uwzględniając przy tym dane pacjenta oraz przepisane leki.

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fundamenty Bezpośrednie - Rysunki DXF 4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie