Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fundamenty Bezpośrednie - Rysunki DXF 4.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.08.2011
Data modyfikacji: 27.09.2013
Rozmiar: 10.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 226

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Fundamenty Bezpośrednie - Rysunki DXF 4.1

Aplikacja SPECBUD - Fundamenty Bezpośrednie + Rysunki DXF ułatwia obliczenia geotechniczno-wytrzymałościowe. Kompatybilna z normą gruntową o sygnaturze PN-81/B-03020, a także normą żelbetonową o sygnaturze PN-B-03264:2002, stanowi interesujące i sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich inżynierów mających styczność z dziedziną programu.

Program umożliwia obliczanie ław oraz stóp, dodatkowo analizy mogą brać pod uwagę mnogość kombinacji obliczeniowych obciążeń długotrwałych oraz obciążeń całkowitych. Rezultaty prezentowane są w formie tabelarycznej, tekstowej, a także rysunkowej. Zakres obliczeń może być dopasowywany do potrzeb użytkowników. Co ważne, prezentowana aplikacja oferuje możliwość współpracy z tytułowym modułem DXF.

Dzięki temu możliwe jest uzyskanie rysunku w drodze lub bezpośredniego wydruku z programu. Nie zabrakło opcji eksportu do pliku DXF.

Podobne Pozostałe

 • AgroAsystent

  AgroAsystent to program dla rolników oraz wszystkich osób, które w ten czy inny sposób zajmują się uprawą roli. Aplikacja ta służy do zarządzania produkcją roślinną, na przykład zarządzanie działkami i zasiewami.

 • !Super Druk

  !Super Druk 4.0 to niezwykle prosty w obsłudze program, który pomoże użytkownikowi w przygotowaniu różnego rodzaju przelewów oraz wpłat gotówkowych do takich instytucji, jak ZUS czy Urząd Skarbowy.

 • Belka Free

  SPECBUD - Belka Free 3.1 to darmowa aplikacja przeznaczona na system operacyjny Windows, dzięki której można sprawnie dokonywać obliczeń statystycznych belek jednoprzęsłowych oraz wieloprzęsłowych.

 • GABeNET

  Program GABeNET to oprogramowanie niezwykle przydatne w każdym gabinecie lekarskim. Znacznie ułatwia a co za tym idzie skraca czas potrzebny na wykonywanie czynności takich jak prowadzenie dokumentacji medycznej czy też ewidencjonowanie pacjentów.

 • Kalkulator Elementów Stalowych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Stalowych to aplikacja znajdująca szerokie zastosowanie w dziedzinie projektowania elementów stalowych zgodnych z normą PN-90/B-03200.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fundamenty Bezpośrednie - Rysunki DXF 4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie