Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ewidencja Przebiegu Pojazdu 1.13

Kategoria: Pozostałe
Producent: Zakład Inforamtyki Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 3.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1878

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ewidencja Przebiegu Pojazdu 1.13

Program EWIDENCJI PRZEBIEGU POJAZDU pozwala na prowadzenie w prosty sposób ewidencji przebiegu pojazdu oraz kosztów eksploatacji.

Zapewnia możliwość dokonywania wydruków ewidencji według obowiązujących wzorów, dodatkowo posiada wzory umów i oświadczeń dotyczących używania samochodu osobowego do celów służbowych. Program nie posiada żadnych ograniczeń co do ilości pojazdów jak i właścicieli.
Dla ułatwienia wprowadzania danych użytkownik może korzystać ze słowników: tras, celów wyjazdów, rodzajów kosztów. Program automatycznie wylicza jaką kwotę można zaliczyć do kosztów przychodu danego miesiąca, a jeśli korzystasz z programu KSIĘGA możesz automatycznie importować dane dotyczące kosztów użytkowania pojazdu.

Program umożliwia :

 • ewidencję przebiegu pojazdu i poniesionych kosztów,
 • wydruk ewidencji przebiegu pojazdu i kosztów eksploatacji
 • automatyczne obliczenie części wydatków stanowiących koszt uzyskania przychodu,   
 • prowadzenia słowników samochodów, tras, celów wyjazdów, rodzajów kosztów, stawek.
 • generowanie miesięcznego zestawienia kosztów
 • automatyczne dokonywanie zapisów w Księdze Przychodów i Rozchodów.

Program współpracuje z innymi programami systemu JEDYNKA.

Uwaga!
Wersja 30-dniowa.

Podobne Pozostałe

 • Punkt Skupu

  Punkt Skupu to a aplikacja dla punktów skupu surowców wtórnych, która pozwala na profesjonalne zarządzanie punktem skupy w szybki i nowoczesny sposób.

 • Belska Stalowa

  Aplikacja SPECBUD - Belka Stalowa jest przeznaczona do obliczeń statyczno - wytrzymałościowych różnego rodzaju belek stalowych jedno oraz wieloprzęsłowych.

 • Kancelaria MADAR

  Program Kancelaria MADAR to aplikacja przydatna w każdej firmie. Ułatwia ona znacznie obieg dokumentów.

 • Kalkulator Elementów Żelbetowych

  Aplikacja SPECBUD - Kalkulator Elementów Żelbetowych jest przeznaczona dla wszystkich specjalistów, częścią pracy których jest wymiarowanie belek, słupów żelbetonowych i płyt zgodnych z normą PN-B-03264:2002 (wraz z poprawką Ap1).

 • Fundamenty Bezpośrednie - Rysunki DXF

  Aplikacja SPECBUD - Fundamenty Bezpośrednie + Rysunki DXF ułatwia obliczenia geotechniczno-wytrzymałościowe. Stanowi interesujące i sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich inżynierów mających styczność z dziedziną programu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ewidencja Przebiegu Pojazdu 1.13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie