Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ewidencja Przebiegu Pojazdu 1.13

Kategoria: Pozostałe
Producent: Zakład Inforamtyki Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 3.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1884

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ewidencja Przebiegu Pojazdu 1.13

Program EWIDENCJI PRZEBIEGU POJAZDU pozwala na prowadzenie w prosty sposób ewidencji przebiegu pojazdu oraz kosztów eksploatacji.

Zapewnia możliwość dokonywania wydruków ewidencji według obowiązujących wzorów, dodatkowo posiada wzory umów i oświadczeń dotyczących używania samochodu osobowego do celów służbowych. Program nie posiada żadnych ograniczeń co do ilości pojazdów jak i właścicieli.
Dla ułatwienia wprowadzania danych użytkownik może korzystać ze słowników: tras, celów wyjazdów, rodzajów kosztów. Program automatycznie wylicza jaką kwotę można zaliczyć do kosztów przychodu danego miesiąca, a jeśli korzystasz z programu KSIĘGA możesz automatycznie importować dane dotyczące kosztów użytkowania pojazdu.

Program umożliwia :

 • ewidencję przebiegu pojazdu i poniesionych kosztów,
 • wydruk ewidencji przebiegu pojazdu i kosztów eksploatacji
 • automatyczne obliczenie części wydatków stanowiących koszt uzyskania przychodu,   
 • prowadzenia słowników samochodów, tras, celów wyjazdów, rodzajów kosztów, stawek.
 • generowanie miesięcznego zestawienia kosztów
 • automatyczne dokonywanie zapisów w Księdze Przychodów i Rozchodów.

Program współpracuje z innymi programami systemu JEDYNKA.

Uwaga!
Wersja 30-dniowa.

Podobne Pozostałe

 • Fundamenty Bezpośrednie - Rysunki DXF

  Aplikacja SPECBUD - Fundamenty Bezpośrednie + Rysunki DXF ułatwia obliczenia geotechniczno-wytrzymałościowe. Stanowi interesujące i sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich inżynierów mających styczność z dziedziną programu.

 • Kalkulator Obciążeń Normowych

  Kalkulator Obciążeń Normowych jest programem stworzonym przez firmę Specbud i przeznaczonym dla projektantów w momencie wyznaczania obciążeń budynków oraz ich elementów.

 • CeReM Personal

  CeReM Personal to darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program typu CRM (Customer Relationship Managment). Podstawową funkcją prezentowanej aplikacji jest ułatwienie nam współpracy z klientami naszej firmy.

 • DelegacjeSQL

  Na rynku znajduje się niejeden program do zarządzania firmą. Są to przeważnie rozwiązania kompleksowe, które zawierają aplikacje do wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.

 • Kancelaria MADAR

  Program Kancelaria MADAR to aplikacja przydatna w każdej firmie. Ułatwia ona znacznie obieg dokumentów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ewidencja Przebiegu Pojazdu 1.13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie