Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

e-Market 1.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: Symcom
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 10.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 383

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis e-Market 1.9

e-Market wer. 1.9 to generator sklepów internetowych.

Program przeznaczony jest dla osób zainteresowanych sprzedażą w sieci za pośrednictwem własnego sklepu internetowego. W najnowszej wersji użytkownik ma do dyspozycji automatyczne wysyłanie e-sklepu na serwer FTP, podział na kategorie i podkategorie, nowe szablony e-sklepu. Obsługa programu stała się jeszce łatwiejsza i szybsza dzięki nowemu interfejsowi.

e-Market jest programem służącym do tworzenia sklepów internetowych, przeznaczonym dla bardziej rozbudowanych projektów. W programie min. tworzymy Kategorie, do których możemy przyporządkować nieograniczoną ilość produktów, co jest wysoką zaletą programu.
Do każdego produktu oraz kategorii możemy dołączać interesującą nas grafikę oraz wstawiać szeroki opis naszych towarów. W nagłówku możemy umieścić nazwęnaszej firmy lub wstawić graficzne logo. Nagłówek, Menu i Stronę naszego e-sklepu możemy dowolnie definiować kolorystycznie co pozwala nam w dużej mierze wpływać na wygląd tworzonego przez nas projektu.  W czasie projektowania istnieje możliwość podglądu tworzonego e-sklepu. W programie dla ułatwienia dostępne są gotowe style (10) sklepu:
- Styl Niebieski, beżowy, zielony, popielaty, pomarańczowy i inne.

Wymagania programu:
- Windows 95,98,2000,ME,NT,XP
- zainstalowana jedna z przeglądarek internetowych

Zalety programu:

 • nie jest wymagana znajomość języka html
 • łatwe tworzenie rozbudowanych sklepów internetowych
 • komunikacja przy użyciu standardowych formularzy
 • zróżnicowanie stylów tworzonych sklepów
 • zgodność z przeglądarkami: Internet Explorer, Netscape, Opera

Podobne Pozostałe

 • Belka Żelbetowa + Rysunki DXF

  SPECBUD - Belka Żelbetowa + Rysunki DXF to ciekawa i użyteczna aplikacja służąca dokonywaniu zaawansowanych analiz statyczno-wytrzymałościowych jednoprzęsłowych i wieloprzęsłowych belek żelbetonowych.

 • Kalkulator Konstrukcji Murowych EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Konstrukcji Murowych EN.

 • Quotes Update

  Quotes Update to prosta aplikacja przydatna każdej osobie grającej lub zainteresowanej Giełdą Papierów Wartościowych. Program może pobierać dane na temat historycznych danych dotyczących spółek notowanych na giełdzie.

 • Schody Płytowe - Rysunki DXF

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Schody Płytowe + Rysunki DXF.

 • GABeRec

  Aplikacja GABeRec może być wykorzystywana przez drukarnie oraz firmy poligraficzne i placówki medyczne do wydruku recept.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: e-Market 1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie