Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

e-Market 1.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: Symcom
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 10.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 380

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis e-Market 1.9

e-Market wer. 1.9 to generator sklepów internetowych.

Program przeznaczony jest dla osób zainteresowanych sprzedażą w sieci za pośrednictwem własnego sklepu internetowego. W najnowszej wersji użytkownik ma do dyspozycji automatyczne wysyłanie e-sklepu na serwer FTP, podział na kategorie i podkategorie, nowe szablony e-sklepu. Obsługa programu stała się jeszce łatwiejsza i szybsza dzięki nowemu interfejsowi.

e-Market jest programem służącym do tworzenia sklepów internetowych, przeznaczonym dla bardziej rozbudowanych projektów. W programie min. tworzymy Kategorie, do których możemy przyporządkować nieograniczoną ilość produktów, co jest wysoką zaletą programu.
Do każdego produktu oraz kategorii możemy dołączać interesującą nas grafikę oraz wstawiać szeroki opis naszych towarów. W nagłówku możemy umieścić nazwęnaszej firmy lub wstawić graficzne logo. Nagłówek, Menu i Stronę naszego e-sklepu możemy dowolnie definiować kolorystycznie co pozwala nam w dużej mierze wpływać na wygląd tworzonego przez nas projektu.  W czasie projektowania istnieje możliwość podglądu tworzonego e-sklepu. W programie dla ułatwienia dostępne są gotowe style (10) sklepu:
- Styl Niebieski, beżowy, zielony, popielaty, pomarańczowy i inne.

Wymagania programu:
- Windows 95,98,2000,ME,NT,XP
- zainstalowana jedna z przeglądarek internetowych

Zalety programu:

 • nie jest wymagana znajomość języka html
 • łatwe tworzenie rozbudowanych sklepów internetowych
 • komunikacja przy użyciu standardowych formularzy
 • zróżnicowanie stylów tworzonych sklepów
 • zgodność z przeglądarkami: Internet Explorer, Netscape, Opera

Podobne Pozostałe

 • Kalkulator Oddziaływań Normowych EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Oddziaływań Normowych EN.

 • Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych

  SPECBUD - Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych służy przede wszystkim do orientacyjnego zaprezentowania map terenu naszego kraju, który podzielony został na strefy obciążeń klimatycznych (śnieg, wiatr, skrajne temperatury).

 • Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń

  Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 to aplikacja stworzona głównie z myślą o informatykach i administratorach sieci, pracujących w dużych firmach, których jednym z zadań jest dbanie o ewidencjonowanie sprzętu znajdującego się w firmie oraz dbanie o aktualność licencji poszczególnych programów.

 • Belka Free

  SPECBUD - Belka Free 3.1 to darmowa aplikacja przeznaczona na system operacyjny Windows, dzięki której można sprawnie dokonywać obliczeń statystycznych belek jednoprzęsłowych oraz wieloprzęsłowych.

 • GABeRec

  Aplikacja GABeRec może być wykorzystywana przez drukarnie oraz firmy poligraficzne i placówki medyczne do wydruku recept.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: e-Market 1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie