Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

dmt_label 32 5.0.30

Kategoria: Pozostałe
Producent: AutoID Polska Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 5.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 858

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis dmt_label 32 5.0.30

Program dmt_label 32 pracuje w 32-bitowym środowisku Windows™ oferując użytkownikowi wszystkie zalety tego otoczenia, a w szczególności niezwykłą łatwość obsługi przy projektowaniu i wydruku etykiet.

Osoba posiadająca podstawowe wiadomości o Windows jest w stanie w krótkim czasie opanować obsługę udostępnianych przez program funkcji.

Dostępne są m.in. standardy Code128, Code39, ITF (przeplatany 2 z 5), EAN-8 i EAN-13. Ponieważ kod jest reprezentowany wektorowo, każde jego skalowanie jest ściśle proporcjonalne, co pozwala uniknąć późniejszych problemów z odczytem, jakie czasem pojawiają się, gdy kod jest skalowany "ręcznie" - jako grafika. Do programu darmowo dołączana jest czcionka OCR-B niezbędna dla zgodności kodu EAN-13 z normą.

Przegląd możliwości:

 • kolory - można dobierać nie tylko rodzaj i kolor obrysu, ale również rodzaj i kolor wypełnienia obiektu
 • tekst - można wybrać dowolną (spośród zainstalowanych w systemie) czcionek, zadać jej rozmiar oraz precyzyjnie dobrać kolor i styl
 • rysowanie figur, krzywych, linii łamanych oraz podstawowych figur - dostępne są bezpośrednio
 • współpraca z innymi programami - w projekcie etykiety można umieścić obiekt OLE - a więc na przykład bardziej skomplikowany rysunek (np. logo) wykonany przy pomocy innego programu graficznego
 • obsługa drukarek - system obsługuje wszystkie drukarki dostępne w systemie Windows
 • symbole specjalne - program umożliwia wstawianie symboli specjalnych z zainstalowanych w sys-temie czcionek. Co więcej: z programem dostarczana jest bezpłatnie czcionka dmt_symbols zawierająca często stosowane symbole
 • aranżacja - program dostarcza szereg narzędzi pomagających pozycjonować obiekty na etykiecie:
 • wyrównywać położenie obiektów w pionie i poziomie
 • wyrównywać rozmiary obiektów (nawet czcionkę dla pól tekstowych)
 • centrować obiekty na etykiecie
 • zmieniać kolejność wzajemnego przesłaniania się elementów projektu
 • ułożenie etykiet na stronie - osobno wydzielonym etapem jest projektowanie arkusza - użytkownik może w łatwy sposób zaprojektować ułożenie etykiet na stronie i określić sposób wydruku
 • program jest też serwerem OLE 2.0 - pozwalając na umieszczanie kodu kreskowego w dokumentach innych programów.

Podobne Pozostałe

 • Software Inventory Analyser

  Software Inventory Analyser to darmowy program firmy Microsoft, który skanuje nasze komputery w poszukiwaniu informacji na temat zainstalowanego oprogramowania Microsoft.

 • Kalkulator Elementów Żelbetowych

  Aplikacja SPECBUD - Kalkulator Elementów Żelbetowych jest przeznaczona dla wszystkich specjalistów, częścią pracy których jest wymiarowanie belek, słupów żelbetonowych i płyt zgodnych z normą PN-B-03264:2002 (wraz z poprawką Ap1).

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych Słupów Żelbetowych.

 • Quotes Update

  Quotes Update to prosta aplikacja przydatna każdej osobie grającej lub zainteresowanej Giełdą Papierów Wartościowych. Program może pobierać dane na temat historycznych danych dotyczących spółek notowanych na giełdzie.

 • NORMA PRO

  Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Posiada zaawansowane funkcje pozwalające na sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych, oraz tworzenie pozycji scalonych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: dmt_label 32 5.0.30



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie