Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DelegacjeSQL 2.13

Kategoria: Pozostałe
Producent: INTER-SOFT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.11.2010
Data modyfikacji: 18.11.2011
Rozmiar: 6,09 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 195

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DelegacjeSQL 2.13

Na rynku znajduje się niejeden program do zarządzania firmą.  Są to przeważnie rozwiązania kompleksowe, które zawierają aplikacje do wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej. Jeśli jednak ktoś nie potrzebuje dużego zestawu, może nabywać pojedyncze programy do interesującego go zagadnienia. Jak sama nazwa wskazuje, DelegacjeSQL 2.13 służą do rozliczania wyjazdów służbowych. Producent podaje, że aplikację stworzono głównie z myślą o firmach transportowych oraz biurach rachunkowych, nie znaczy to jednak, że nie posłuży w innych rodzajach biznesu – na przykład firmach, które mają swoich przedstawicieli handlowych.

Można wykonać download DelegacjeSQL w wersji testowej. Da to okazje do przetestowania dostępnych w aplikacji narzędzi. Mamy tu między innymi połączony z serwerami wydawcy kalkulator walutowy, który na bieżąco pobiera dane z oficjalnych zasobów NBP, co daje pewność, że  wszelkie transakcje walutowe będą rozliczone prawidłowo. Ten program do rozliczania delegacji ma także szablony wszelkich diet i dokumentów niezbędnych do wykonania raportu po wyjeździe służbowym, co znacznie ułatwia pracę zarówno pracownikowi, jak też i księgowości firmy.

Niestety, nie wiadomo jednak, czy program będzie rozwijany. Strona producenta nie podaje zbyt wielu informacji na ten temat, zaś forum użytkowników DelegacjeSQL zostało zlikwidowane. Można także napotkać wiele opinii sugerujących, że aplikacja nie działa poprawnie. Jak jest w rzeczywistości? Cóż, wersja demo programu powinna rozwiać choćby część wątpliwości dotyczących tej aplikacji. Można tu sprawdzić samemu, czy program rozlicza wszystko tak, jak trzeba. Dlatego polecamy wykonać download DelegacjeSQL 2 w wersji demo i zobaczyć samemu, jak spisuje się w praktyce.

Podobne Pozostałe

 • Ewidencja pojazdów

  Ewidencja Pojazdów to prosty i darmowy program pozwalający kontrolować firmowe wydatki związane z podróżami i transportem.

 • Celtx

  Celtx to ciekawe narzędzie przygotowane z myślą o twórcach, które umożliwia tworzenie, m.in. opisów, notatek, konspektów oraz scenariuszy przygotowywanych dzieł w nowoczesny i profesjonalny sposób.

 • AgroAsystent

  AgroAsystent to program dla rolników oraz wszystkich osób, które w ten czy inny sposób zajmują się uprawą roli. Aplikacja ta służy do zarządzania produkcją roślinną, na przykład zarządzanie działkami i zasiewami.

 • Rama EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Rama EN.

 • Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy

  Aplikacja SPECBUD - Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy jest przeznaczona dla tych, którzy zajmują się projektowaniem drewnianych ustrojów dachowych w typie płatwiowo-kleszczowym zgodnych z obowiązującą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami Az1, Az2 i Az3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DelegacjeSQL 2.13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie