Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Celtx 2.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: Celtx
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.05.2011
Rozmiar: 15,4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 205

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Celtx 2.9

Celtx to ciekawe narzędzie przygotowane z myślą o twórcach, które umożliwia tworzenie, m.in. opisów, notatek, konspektów oraz scenariuszy przygotowywanych dzieł w nowoczesny i profesjonalny sposób. Program nie jest zwykłym arkuszem tekstowym, ale zaawansowanym narzędziem, które śmiało może być używane przez profesjonalistów przy tworzeniu filmów, sztuk teatralnych, prezentacji audiowizualnych, audycji, historii, komiksów, a nawet powieści. W zależności od potrzeb twórców, Celtx już na starcie pozwala użytkownikom wybrać odpowiedni profil z powyższych kategorii i umiejętnie przeprowadza użytkowników przez kolejne etapy tworzenia dzieła, oczywiście w zależności od indywidualnych potrzeb. Dzięki licznym opcjom, program ten cieszy się dużą popularnością na całym świecie i jest używany przez ponad milion użytkowników, zarówno w domach, szkołach, jak i nawet małych studiach filmowych. Download Celtx to doskonała alternatywa dla dużo bardziej znanego, ale bardzo drogiego programu o nazwie Final Draft.

Program oferuje użytkownikom różne szablony projektów, które są posegregowane tematycznie i które ułatwiają tworzenie scenariusza filmu, komiksu lub innego dzieła. Zadaniem twórcy jest jedynie wpisywanie odpowiednich danych w specjalnie przygotowane do tego rubryki i tworzenie swojego dzieła. Celtx jest dostępny w języku polskim co znacznie ułatwia korzystanie z licznych opcji tej aplikacji. Program jest zupełnie darmowy a możesz go znaleźć w naszym serwisie.

Podobne Pozostałe

 • NORMA PRO

  Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Posiada zaawansowane funkcje pozwalające na sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych, oraz tworzenie pozycji scalonych.

 • !Super Druk

  !Super Druk 4.0 to niezwykle prosty w obsłudze program, który pomoże użytkownikowi w przygotowaniu różnego rodzaju przelewów oraz wpłat gotówkowych do takich instytucji, jak ZUS czy Urząd Skarbowy.

 • Band CRM

  Band CRM to prosty w obsłudze program, który pomoże w pracy różnego rodzaju zespołom muzycznym. Dzięki prezentowanej aplikacji zarządzanie zleceniami, czy prowadzenie bazy klientów nie powinno stanowić żadnego problemu.

 • Quotes Update

  Quotes Update to prosta aplikacja przydatna każdej osobie grającej lub zainteresowanej Giełdą Papierów Wartościowych. Program może pobierać dane na temat historycznych danych dotyczących spółek notowanych na giełdzie.

 • iSpy

  iSpy to niezwykle prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program do zarządzania monitoringiem w biurach, domach czy sklepach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Celtx 2.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie