Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Celtx 2.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: Celtx
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.05.2011
Rozmiar: 15,4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 208

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Celtx 2.9

Celtx to ciekawe narzędzie przygotowane z myślą o twórcach, które umożliwia tworzenie, m.in. opisów, notatek, konspektów oraz scenariuszy przygotowywanych dzieł w nowoczesny i profesjonalny sposób. Program nie jest zwykłym arkuszem tekstowym, ale zaawansowanym narzędziem, które śmiało może być używane przez profesjonalistów przy tworzeniu filmów, sztuk teatralnych, prezentacji audiowizualnych, audycji, historii, komiksów, a nawet powieści. W zależności od potrzeb twórców, Celtx już na starcie pozwala użytkownikom wybrać odpowiedni profil z powyższych kategorii i umiejętnie przeprowadza użytkowników przez kolejne etapy tworzenia dzieła, oczywiście w zależności od indywidualnych potrzeb. Dzięki licznym opcjom, program ten cieszy się dużą popularnością na całym świecie i jest używany przez ponad milion użytkowników, zarówno w domach, szkołach, jak i nawet małych studiach filmowych. Download Celtx to doskonała alternatywa dla dużo bardziej znanego, ale bardzo drogiego programu o nazwie Final Draft.

Program oferuje użytkownikom różne szablony projektów, które są posegregowane tematycznie i które ułatwiają tworzenie scenariusza filmu, komiksu lub innego dzieła. Zadaniem twórcy jest jedynie wpisywanie odpowiednich danych w specjalnie przygotowane do tego rubryki i tworzenie swojego dzieła. Celtx jest dostępny w języku polskim co znacznie ułatwia korzystanie z licznych opcji tej aplikacji. Program jest zupełnie darmowy a możesz go znaleźć w naszym serwisie.

Podobne Pozostałe

 • Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń

  Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 to aplikacja stworzona głównie z myślą o informatykach i administratorach sieci, pracujących w dużych firmach, których jednym z zadań jest dbanie o ewidencjonowanie sprzętu znajdującego się w firmie oraz dbanie o aktualność licencji poszczególnych programów.

 • Rama EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Rama EN.

 • Zootechnik

  Zootechnik w wersji 8.4 to polski program stworzony specjalnie z myślą o jak najefektywniejszym wspomaganiu zarządzania hodowlą zwierząt w gospodarstwie rolnym.

 • Kalkulator Obciążeń Normowych

  Kalkulator Obciążeń Normowych jest programem stworzonym przez firmę Specbud i przeznaczonym dla projektantów w momencie wyznaczania obciążeń budynków oraz ich elementów.

 • Belka Drewniana

  Program SPECBUD - Belka Drewniana przeznaczony jest przede wszystkim do obliczeń statycznych belek swobodnie podpartych i ciągłych dowolnie obciążonych oraz wymiarowania belek z drewna litego lub klejonego zgodnie z normą PN-B-03150:2000.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Celtx 2.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie