Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Celin 1.25

Kategoria: Pozostałe
Producent: Piotr Kowaluk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.10.2008
Rozmiar: 8.1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 128

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Celin 1.25

Celin to bezpłatny program do obsługi celnej.

Autorem aplikacji jest twórca popularnego rogramu VATowiec. Celin daje możliwość edycji dokumentów SAD w sposób opracowany przez Celin. Dodatkowo poza edycją dokumentów NCTS i Intrastat program umozliwia nadruk informacji z bazy na papier. Program zawiera gotowe szablony w formacie XML dla systemów Celina, NCTS i Intrastat. Cała baza na której działa program może być aktualizowana w ramach systemu ISZTAR.

Podobne Pozostałe

 • Celin

  Celin to bezpłatny program do obsługi celnej.

 • Kalkulator Elementów Murowych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Murowych jest kolejną obok Kalkulatora Elementów Stalowych czy Kalkulatora Elementów Drewnianych aplikacją przeznaczoną dla specjalistów – inżynierów budowlanych oraz architektów.

 • !Super Druk

  !Super Druk 4.0 to niezwykle prosty w obsłudze program, który pomoże użytkownikowi w przygotowaniu różnego rodzaju przelewów oraz wpłat gotówkowych do takich instytucji, jak ZUS czy Urząd Skarbowy.

 • Rachunek

  Rachunek jest aplikacją przeznaczoną na systemy operacyjne Windows. Program ma zastosowanie w przedsiębiorstwach zwolnionych z podatku VAT.

 • Rama EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Rama EN.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Celin 1.25Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie