Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Celin 1.47

Kategoria: Pozostałe
Producent: Piotr Kowaluk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Rozmiar: 7.85 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 454

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Celin 1.47

Celin to bezpłatny program do obsługi celnej.


Autorem aplikacji jest twórca popularnego programu VATowiec. Celin daje możliwość edycji dokumentów SAD w sposób opracowany przez Celin. Dodatkowo poza edycją dokumentów NCTS i Intrastat program umożliwia nadruk informacji z bazy na papier. Program zawiera gotowe szablony w formacie XML dla systemów Celina, NCTS i Intrastat. Cała baza na której działa program może być aktualizowana w ramach systemu ISZTAR.

Podobne Pozostałe

 • !Super Druk

  !Super Druk 4.0 to niezwykle prosty w obsłudze program, który pomoże użytkownikowi w przygotowaniu różnego rodzaju przelewów oraz wpłat gotówkowych do takich instytucji, jak ZUS czy Urząd Skarbowy.

 • Belka Jezdna Wciągnika

  SPECBUD - Belka Jezdna Ciągnika doskonale sprawdza się podczas obliczeń statyczno-wytrzymałościowych róznego rodzaju belek jezdnych wciągników według aktualnie obowiązującej normy PN-90/B-03200.

 • Quotes Update

  Quotes Update to prosta aplikacja przydatna każdej osobie grającej lub zainteresowanej Giełdą Papierów Wartościowych. Program może pobierać dane na temat historycznych danych dotyczących spółek notowanych na giełdzie.

 • Ewidencja pojazdów

  Ewidencja Pojazdów to prosty i darmowy program pozwalający kontrolować firmowe wydatki związane z podróżami i transportem.

 • Kalkulator Elementów Drewnianych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych to aplikacja przeznaczona do dokonywania obliczeń elementów budowlanych, których materiałem jest drewno lite lub drewno klejone warstwowo o przekrojach pojedynczych albo złożonych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Celin 1.47Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie