Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Billingi 1.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: ProgPol S.C.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 14.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 267

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Billingi 1.1

BILLINGI v.1.0 to bazodanowy system informatyczny, który oferuje szeroki zakres funkcji usprawniających sprawowanie nadzoru nad danymi billingowymi otrzymanymi od operatora świadczącego usługi telekomunikacyjne.


Dedykowany jest dla firm, w których pracownicy korzystają z telefonów komórkowych z dwóch zasadniczych powodów:
zmniejsza koszty poprzez optymalny dobór taryf do specyfiki abonenta, oszczędza dużą ilość czasu potrzebnego do analizy danych billingowych poprzez zautomatyzowane mechanizmy przetwarzania danych.

Podobne Pozostałe

 • Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych

  SPECBUD - Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych służy przede wszystkim do orientacyjnego zaprezentowania map terenu naszego kraju, który podzielony został na strefy obciążeń klimatycznych (śnieg, wiatr, skrajne temperatury).

 • Belka Jezdna Wciągnika

  SPECBUD - Belka Jezdna Ciągnika doskonale sprawdza się podczas obliczeń statyczno-wytrzymałościowych róznego rodzaju belek jezdnych wciągników według aktualnie obowiązującej normy PN-90/B-03200.

 • Skup Surowców Wtórnych

  Skup Surowców Wtórnych 2.1 jest programem przeznaczonym do obsługi skupów złomu i skupów surowców wtórnych. Przeznaczony jest zarówno dla małych i średnich firm, jak również firm posiadających wiele oddziałów.

 • Fundamenty Bezpośrednie - Rysunki DXF

  Aplikacja SPECBUD - Fundamenty Bezpośrednie + Rysunki DXF ułatwia obliczenia geotechniczno-wytrzymałościowe. Stanowi interesujące i sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich inżynierów mających styczność z dziedziną programu.

 • Ewidencja pojazdów

  Ewidencja Pojazdów to prosty i darmowy program pozwalający kontrolować firmowe wydatki związane z podróżami i transportem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Billingi 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie