Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Billingi 1.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: ProgPol S.C.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 14.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 271

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Billingi 1.1

BILLINGI v.1.0 to bazodanowy system informatyczny, który oferuje szeroki zakres funkcji usprawniających sprawowanie nadzoru nad danymi billingowymi otrzymanymi od operatora świadczącego usługi telekomunikacyjne.


Dedykowany jest dla firm, w których pracownicy korzystają z telefonów komórkowych z dwóch zasadniczych powodów:
zmniejsza koszty poprzez optymalny dobór taryf do specyfiki abonenta, oszczędza dużą ilość czasu potrzebnego do analizy danych billingowych poprzez zautomatyzowane mechanizmy przetwarzania danych.

Podobne Pozostałe

 • Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy

  Aplikacja SPECBUD - Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy jest przeznaczona dla tych, którzy zajmują się projektowaniem drewnianych ustrojów dachowych w typie płatwiowo-kleszczowym zgodnych z obowiązującą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami Az1, Az2 i Az3.

 • Fundamenty Bezpośrednie - Rysunki DXF

  Aplikacja SPECBUD - Fundamenty Bezpośrednie + Rysunki DXF ułatwia obliczenia geotechniczno-wytrzymałościowe. Stanowi interesujące i sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich inżynierów mających styczność z dziedziną programu.

 • Asystent Książka Korespondencji

  Dostępny po polsku program Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15 jest elektroniczną wersja tradycyjnych książek korespondencji (dziennik korespondencji), jakie stosuje się w wielu firmach.

 • GABeNET

  Program GABeNET to oprogramowanie niezwykle przydatne w każdym gabinecie lekarskim. Znacznie ułatwia a co za tym idzie skraca czas potrzebny na wykonywanie czynności takich jak prowadzenie dokumentacji medycznej czy też ewidencjonowanie pacjentów.

 • GABeRec

  Aplikacja GABeRec może być wykorzystywana przez drukarnie oraz firmy poligraficzne i placówki medyczne do wydruku recept.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Billingi 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie