Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bibliotekarz.NET

Kategoria: Pozostałe
Producent: Marek Ryński
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.03.2010
Rozmiar: 3.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 268

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bibliotekarz.NET

Bibliotekarz .NET to darmowy, bardzo ciekawy program, który jak sama nazwa wskazuje służy do katalogowania i organizowania pracy bibliotek, zarówno tych domowych, jak i publicznych, niemniej jednak nie obejmujących zbiorów większych niż 50 tysięcy. Najważniejszą zaletą tej aplikacji jest fakt, że Bibliotekarz .NET jest za free, a więc można go używać bez żadnych opłat, na które większość małych bibliotek, a także prywatnych użytkowników nie mogłoby sobie pozwolić. Twórcą programu jest Marek Ryński, który liczy jednak na finansowe wsparcie, w uznaniu trudu, jaki wkłada w rozwój tej aplikacji. Bibliotekarz .NET jest za darmo, ale tylko i wyłącznie do niekomercyjnego wykorzystania i o tym warto pamiętać.

Bibliotekarz .NET to program pozwalający na kompleksowe zarządzanie, m.in. wirtualną kartoteką biblioteczną. Aplikacja ta pozwala na katalogowanie bazy użytkowników, oraz publikacji, określanie miejsca, stanu, a także tematyki danej publikacji, a także na przejrzyste organizowanie list wypożyczeń i zwrotów. Jeśli więc miejscem Twojej pracy jest biblioteka to program Bibliotekarz .NET może Ci znacznie ułatwić w niej pracę i usprawnić Twoje działanie. Jedną z największych zalet tego programu jest możliwość pobierania z sieci, opisów książek, za pomocą numerów ISBN, dzięki czemu nie będziemy musieli tracić czasu na żmudne opisywanie każdej pozycji, które często jest pracą na lata. Co więcej download Bibliotekarz .NET pozwala na ciągły dostęp do aktualizacji tego programu, a także na obsługę kodów kreskowych, których użycie staje się coraz bardziej popularne. Wszystkie informacje zawarte w programie mogą być w łatwy sposób przelane na papier, zarówno w postaci dokumentów, jak i wykresów, a dodatkowo wszystko można zabezpieczyć, przed osobami nieupoważnionymi do tego.

Co bardzo ważne, program charakteryzuje się niskimi wymaganiami, a także przejrzystym interfejsem dzięki czemu również osoby starsze nie powinny mieć z nim żadnego problemu. Według zapowiedzi twórcy, w przyszłości można liczyć na rozbudowę programu i wprowadzenie wielu funkcji z wykorzystaniem Internetu, jak np. powiadamianie przez mail o zaległościach, czy dostęp do systemu przy użyciu sieci. Pobierz więc Bibliotekarz .NET już teraz, a na pewno się nie zawiedziesz.

Podobne Pozostałe

 • Belka Jezdna Wciągnika

  SPECBUD - Belka Jezdna Ciągnika doskonale sprawdza się podczas obliczeń statyczno-wytrzymałościowych róznego rodzaju belek jezdnych wciągników według aktualnie obowiązującej normy PN-90/B-03200.

 • Rama EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Rama EN.

 • Belka Free

  SPECBUD - Belka Free 3.1 to darmowa aplikacja przeznaczona na system operacyjny Windows, dzięki której można sprawnie dokonywać obliczeń statystycznych belek jednoprzęsłowych oraz wieloprzęsłowych.

 • Schody Płytowe - Rysunki DXF

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Schody Płytowe + Rysunki DXF.

 • Punkt Skupu

  Punkt Skupu to a aplikacja dla punktów skupu surowców wtórnych, która pozwala na profesjonalne zarządzanie punktem skupy w szybki i nowoczesny sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bibliotekarz.NETAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie