Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Belka Żelbetowa + Rysunki DXF 3.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.08.2011
Data modyfikacji: 27.09.2013
Rozmiar: 10.7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 167

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Belka Żelbetowa + Rysunki DXF 3.1

SPECBUD - Belka Żelbetowa + Rysunki DXF to ciekawa i użyteczna aplikacja służąca dokonywaniu zaawansowanych analiz statyczno-wytrzymałościowych jednoprzęsłowych i wieloprzęsłowych belek żelbetonowych, uwzględniając normę PN-B-03264:2002.

Dla każdego przypadku umieszczonego w tablicy można wprowadzić poszczególne składniki obciążeń zmiennych albo stałych. Program automatycznie poda wykresy sił poprzecznych, ugięć belki oraz momentów zginających, dodatkowo prezentując nośność belki na ścinanie VRd oraz zginanie Mrd. Użytkownicy mają możliwość wymiarowania belek dla standardowych przekrojów - kątowego, prostokątnego oraz teowego. Użyteczną opcją programu jest współpraca z modułem Rysunki DXF, dzięki czemu możliwy jest eksport projektu do pliku typu DXF lub do programu CAD. Nie zabrakło także opcji bezpośredniego wydruku rysunku fundamentu z programu.

Podobne Pozostałe

 • CeReM Personal

  CeReM Personal to darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program typu CRM (Customer Relationship Managment). Podstawową funkcją prezentowanej aplikacji jest ułatwienie nam współpracy z klientami naszej firmy.

 • Rachunek

  Rachunek jest aplikacją przeznaczoną na systemy operacyjne Windows. Program ma zastosowanie w przedsiębiorstwach zwolnionych z podatku VAT.

 • Software Inventory Analyser

  Software Inventory Analyser to darmowy program firmy Microsoft, który skanuje nasze komputery w poszukiwaniu informacji na temat zainstalowanego oprogramowania Microsoft.

 • PT Okna

  Program PT Okna to świetna aplikacja pomocna przy zarządzaniu salonami zajmującymi się sprzedażą okien, drzwi i wszelkiego rodzaju podobnych akcesoriów.

 • KOBi - Biblioteka

  KOBi - Komputerowa Obsługa Bibliotek i Czytelni pozwala na sprawniejszą obsługę czytelników. Prowadzi kompleksową obsługę pracy biblioteki rejestrując wszystkie informacje o wypożyczonych książkach i czytelnikach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Belka Żelbetowa + Rysunki DXF 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie