Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Belska Stalowa 3.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.10.2013
Rozmiar: 12.1 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 72

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Belska Stalowa 3.1

Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Belka Stalowa w wersji 3.1. Jest ona przeznaczona do obliczeń statyczno - wytrzymałościowych różnego rodzaju belek stalowych jedno oraz wieloprzęsłowych.

Całość wykonywana jest zgodnie z obowiązującą normą PN-90/B-03200. Proces stworzenia schematu żądanej belki polega przede wszystkim na określeniu liczby oraz rozpiętości przęseł i wsporników, jak również uwzględnienie wszystkich warunków podparcia. Warto dodać, że w czasie obliczeń użytkownik w każdej chwili może zmodyfikować wprowadzane dane,a finalny projekt zaprezentowany zostanie w widoku płaskim 2D lub izometrycznym trójwymiarowym. Prezentowany program współpracuje także z dostepnym za darmo modułem Kalkulator Obciążeń Normowych.

Podobne Pozostałe

 • Poligraf

  Aplikacja Poligraf 2012 to rozbudowany system wspomagający realizację zleceń w firmach poligraficznych, agencjach reklamowych, drukarniach i innych, o podobnej specyfice produkcyjnej.

 • AgroAsystent

  AgroAsystent to program dla rolników oraz wszystkich osób, które w ten czy inny sposób zajmują się uprawą roli. Aplikacja ta służy do zarządzania produkcją roślinną, na przykład zarządzanie działkami i zasiewami.

 • Asystent Książka Korespondencji

  Dostępny po polsku program Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15 jest elektroniczną wersja tradycyjnych książek korespondencji (dziennik korespondencji), jakie stosuje się w wielu firmach.

 • Kalkulator Oddziaływań Normowych EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Oddziaływań Normowych EN.

 • Wiązar Jętkowy

  SPECBUD - Wiązar Jętkowy służy przede wszystkim do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych drewnianych wiązarów jętkowych, które są zgodne z przyjętą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami: Az1, Az2 i Az3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Belska Stalowa 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie