Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Belska Stalowa 3.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.10.2013
Rozmiar: 12.1 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 69

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Belska Stalowa 3.1

Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Belka Stalowa w wersji 3.1. Jest ona przeznaczona do obliczeń statyczno - wytrzymałościowych różnego rodzaju belek stalowych jedno oraz wieloprzęsłowych.

Całość wykonywana jest zgodnie z obowiązującą normą PN-90/B-03200. Proces stworzenia schematu żądanej belki polega przede wszystkim na określeniu liczby oraz rozpiętości przęseł i wsporników, jak również uwzględnienie wszystkich warunków podparcia. Warto dodać, że w czasie obliczeń użytkownik w każdej chwili może zmodyfikować wprowadzane dane,a finalny projekt zaprezentowany zostanie w widoku płaskim 2D lub izometrycznym trójwymiarowym. Prezentowany program współpracuje także z dostepnym za darmo modułem Kalkulator Obciążeń Normowych.

Podobne Pozostałe

 • AgroAsystent

  AgroAsystent to program dla rolników oraz wszystkich osób, które w ten czy inny sposób zajmują się uprawą roli. Aplikacja ta służy do zarządzania produkcją roślinną, na przykład zarządzanie działkami i zasiewami.

 • GAB4You

  GAB4You to kolejna już aplikacja autorstwa firmy GABeNET, która wchodzi w skład oprogramowania pomocnego przy prowadzeniu placówek drukarskich oraz medycznych.

 • NORMA PRO

  Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Posiada zaawansowane funkcje pozwalające na sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych, oraz tworzenie pozycji scalonych.

 • Wiązar Jętkowy

  SPECBUD - Wiązar Jętkowy służy przede wszystkim do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych drewnianych wiązarów jętkowych, które są zgodne z przyjętą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami: Az1, Az2 i Az3.

 • Quotes Update

  Quotes Update to prosta aplikacja przydatna każdej osobie grającej lub zainteresowanej Giełdą Papierów Wartościowych. Program może pobierać dane na temat historycznych danych dotyczących spółek notowanych na giełdzie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Belska Stalowa 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie