Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Belka Jezdna Wciągnika 1.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.10.2013
Rozmiar: 9.1 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 109

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Belka Jezdna Wciągnika 1.3

Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Belka Jezdna Ciągnika w wersji 1.3. Ta doskonale sprawdza się podczas obliczeń statyczno-wytrzymałościowych róznego rodzaju belek jezdnych wciągników według aktualnie obowiązującej normy PN-90/B-03200. Warto dodać, że schematem statycznym może tutaj być zarówno belka jednoprzęsłowa, jak i wieloprzęsłowa ciągła, gerberowska lub o prostej trasie.

Cały proces definicji polega przede wszystkim na określeniu liczny oraz rozpiętości wsporników i przęseł. Użytkownik podczas tworzenia schematu na bieżąco może w prosty sposób modyfikować dane. Ponadto obciążenie eksploatacyjne może być zadane w dwojaki sposób - poprzez wciągniki elektryczne lub ręczne. Dane wykorzystywanego wciągnika należy pobrać z wcześniej utworzonej przez nas listy wciągników. Po zakończeniu pracy projekt prezentowany jest w płaszczyźnie pionowej oraz poziomej w postaci obwiedni wykresów momentów zaginających w płaszczyźnie pionowej i poziomej, sił poprzecznych i linii ugięcia belki.

Podobne Pozostałe

 • CeReM Personal

  CeReM Personal to darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program typu CRM (Customer Relationship Managment). Podstawową funkcją prezentowanej aplikacji jest ułatwienie nam współpracy z klientami naszej firmy.

 • PrzelewCOM

  PrzelewCOM w wersji 2010 to niewielki, ale jednocześnie oferujący sporo możliwości program, który może okazać się pomocny w każdej firmie. Pozwala on bowiem na szczegółowe sporządzanie różnego rodzaju przelewów - bankowych, ZUS oraz US.

 • !Super Druk

  !Super Druk 4.0 to niezwykle prosty w obsłudze program, który pomoże użytkownikowi w przygotowaniu różnego rodzaju przelewów oraz wpłat gotówkowych do takich instytucji, jak ZUS czy Urząd Skarbowy.

 • Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy

  Aplikacja SPECBUD - Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy jest przeznaczona dla tych, którzy zajmują się projektowaniem drewnianych ustrojów dachowych w typie płatwiowo-kleszczowym zgodnych z obowiązującą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami Az1, Az2 i Az3.

 • Kalkulator Konstrukcji Murowych EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Konstrukcji Murowych EN.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Belka Jezdna Wciągnika 1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie