Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Belka Free 3.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.08.2011
Data modyfikacji: 27.09.2013
Rozmiar: 9.0 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1784

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Belka Free 3.1

SPECBUD - Belka Free to darmowa aplikacja, dzięki której można sprawnie dokonywać obliczeń statystycznych belek jednoprzęsłowych oraz wieloprzęsłowych. Po podaniu kilku podstawowych danych (takich jak ilość oraz rozpiętość wsporników oraz przęseł, warunki podparcia czy położenie przegubów w przęsłach) otrzymamy schemat belki. Mamy możliwość prezentowania elementu w widoku płaskim oraz izometrycznym (2D oraz 3D).

Czynniki obciążające można definiować za pomocą kursora myszki lub zapisywać w tablicy - mamy do wyboru siły, które działają horyzontalnie albo wertykalnie, oraz szereg innych zmiennych takich, jak obciążanie rozłożone trapezowo albo równomiernie, moment skupiony oraz siła skupiona. Po dokonaniu obliczeń statystycznych mamy możliwość prezentowania danych za pomocą specjalistycznych wykresów, jak również w postaci tabelarycznej bazy danych. Wyniki analiz możemy bezpośrednio wydrukować lub przesłać do dowolnego edytora tekstów na przykład w celu dodatkowej obróbki tekstu przed dokonaniem wydruku.

Podobne Pozostałe

 • Quotes Update

  Quotes Update to prosta aplikacja przydatna każdej osobie grającej lub zainteresowanej Giełdą Papierów Wartościowych. Program może pobierać dane na temat historycznych danych dotyczących spółek notowanych na giełdzie.

 • Kalkulator Elementów Stalowych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Stalowych to aplikacja znajdująca szerokie zastosowanie w dziedzinie projektowania elementów stalowych zgodnych z normą PN-90/B-03200.

 • Belka Żelbetowa + Rysunki DXF

  SPECBUD - Belka Żelbetowa + Rysunki DXF to ciekawa i użyteczna aplikacja służąca dokonywaniu zaawansowanych analiz statyczno-wytrzymałościowych jednoprzęsłowych i wieloprzęsłowych belek żelbetonowych.

 • Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń

  Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 to aplikacja stworzona głównie z myślą o informatykach i administratorach sieci, pracujących w dużych firmach, których jednym z zadań jest dbanie o ewidencjonowanie sprzętu znajdującego się w firmie oraz dbanie o aktualność licencji poszczególnych programów.

 • Kalkulator Elementów Drewnianych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych to aplikacja przeznaczona do dokonywania obliczeń elementów budowlanych, których materiałem jest drewno lite lub drewno klejone warstwowo o przekrojach pojedynczych albo złożonych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Belka Free 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie