Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Belka Free 3.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: SPECBUD
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.08.2011
Data modyfikacji: 27.09.2013
Rozmiar: 9.0 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1794

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Belka Free 3.1

SPECBUD - Belka Free to darmowa aplikacja, dzięki której można sprawnie dokonywać obliczeń statystycznych belek jednoprzęsłowych oraz wieloprzęsłowych. Po podaniu kilku podstawowych danych (takich jak ilość oraz rozpiętość wsporników oraz przęseł, warunki podparcia czy położenie przegubów w przęsłach) otrzymamy schemat belki. Mamy możliwość prezentowania elementu w widoku płaskim oraz izometrycznym (2D oraz 3D).

Czynniki obciążające można definiować za pomocą kursora myszki lub zapisywać w tablicy - mamy do wyboru siły, które działają horyzontalnie albo wertykalnie, oraz szereg innych zmiennych takich, jak obciążanie rozłożone trapezowo albo równomiernie, moment skupiony oraz siła skupiona. Po dokonaniu obliczeń statystycznych mamy możliwość prezentowania danych za pomocą specjalistycznych wykresów, jak również w postaci tabelarycznej bazy danych. Wyniki analiz możemy bezpośrednio wydrukować lub przesłać do dowolnego edytora tekstów na przykład w celu dodatkowej obróbki tekstu przed dokonaniem wydruku.

Podobne Pozostałe

 • Punkt Skupu

  Punkt Skupu to a aplikacja dla punktów skupu surowców wtórnych, która pozwala na profesjonalne zarządzanie punktem skupy w szybki i nowoczesny sposób.

 • Software Inventory Analyser

  Software Inventory Analyser to darmowy program firmy Microsoft, który skanuje nasze komputery w poszukiwaniu informacji na temat zainstalowanego oprogramowania Microsoft.

 • Belka EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Belka EN .

 • Celtx

  Celtx to ciekawe narzędzie przygotowane z myślą o twórcach, które umożliwia tworzenie, m.in. opisów, notatek, konspektów oraz scenariuszy przygotowywanych dzieł w nowoczesny i profesjonalny sposób.

 • Asystent Szkolenia

  Asystent Szkolenia 2011 to niezbędna aplikacja dla wszystkich ludzi zajmujących się przeprowadzaniem szkoleń w różnych firmach i instytucjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Belka Free 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie