Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Band CRM 1.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: SebSoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.10.2013
Rozmiar: 2.6 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 91

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Band CRM 1.1

Band CRM to prosty w obsłudze program, który pomoże w pracy różnego rodzaju zespołom muzycznym. Dzięki prezentowanej aplikacji zarządzanie zleceniami, czy prowadzenie bazy klientów nie powinno stanowić żadnego problemu. Band CRM pochwali się między innymi wbudowanym terminarzem (zarządzanie terminami koncertów, itp.) oraz możliwością przydzielania statusu danemu zleceniu (rezerwacja, usługa wykonana, itd).

Ponadto zlecenia możemy także podzielić ze względu na ich typ. Tutaj do dyspozycji dostaniemy między innymi opcje: wesele, koncert, przyjęcie, studniówka. Całość dodatkowo opatrzona została polskim menu, co w znacznym stopniu ułatwi obsługę nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom. Aby wypróbować możliwości Band CRM wystarczy pobrać jego wersję testową z naszego portalu.

Podobne Pozostałe

 • Kalkulator Elementów Drewnianych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych to aplikacja przeznaczona do dokonywania obliczeń elementów budowlanych, których materiałem jest drewno lite lub drewno klejone warstwowo o przekrojach pojedynczych albo złożonych.

 • GABeNET

  Program GABeNET to oprogramowanie niezwykle przydatne w każdym gabinecie lekarskim. Znacznie ułatwia a co za tym idzie skraca czas potrzebny na wykonywanie czynności takich jak prowadzenie dokumentacji medycznej czy też ewidencjonowanie pacjentów.

 • iSpy

  iSpy to niezwykle prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program do zarządzania monitoringiem w biurach, domach czy sklepach.

 • AgroAsystent

  AgroAsystent to program dla rolników oraz wszystkich osób, które w ten czy inny sposób zajmują się uprawą roli. Aplikacja ta służy do zarządzania produkcją roślinną, na przykład zarządzanie działkami i zasiewami.

 • BiznesKatalogCD

  W chwili obecnej niemal każda firma zajmująca się produkcją oraz handlem posiada katalog swoich produktów. Niemniej jednak coraz popularniejsze stają się także katalogi cyfrowe, których dystrybucja jest znacznie łatwiejsza i szybsza niż tych tradycyjnych, papierowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Band CRM 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie