Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Szkolenia 2011

Kategoria: Pozostałe
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.06.2011
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 169

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Szkolenia 2011

Asystent Szkolenia 2011 to niezbędna aplikacja dla wszystkich ludzi zajmujących się przeprowadzaniem szkoleń w różnych firmach i instytucjach. Dzięki tej aplikacji  możliwe jest zarządzanie i tworzenie profesjonalnych baz danych przeprowadzanych szkoleń, zawierających moduły, pozwalające na planowanie ich terminów, liczby uczestników biorących w nich udział, a także kosztów. Aplikacja umożliwia tworzenie dowolnej liczby baz grup szkoleń lub kursów oraz pozwala na katalogowanie danych osób odpowiedzialnych za przeprowadzenie szkolenia, do której użytkownik programu ma szybki i łatwy sposób.

Dzięki modułowi finansowemu Asystent Szkolenia 2011, ułatwia zarządzanie wpłatami od uczestników oraz pozwala na ich ustalenie. Zawarta w programie baza uczestników szkoleń i kursów, umożliwia zweryfikowanie historii uczestnictwa poszczególnych z nich na danym spotkaniu. Wszystko dzięki modułowi Customer Relationship Management, który pozwala na zarządzanie danymi kontaktowymi i relacjami z klientem. Program jest dość prosty w obsłudze i charakteryzuje się przyjaznym i dobrze opracowanym interfejsem. 

Podobne Pozostałe

 • BiznesKatalogCD

  W chwili obecnej niemal każda firma zajmująca się produkcją oraz handlem posiada katalog swoich produktów. Niemniej jednak coraz popularniejsze stają się także katalogi cyfrowe, których dystrybucja jest znacznie łatwiejsza i szybsza niż tych tradycyjnych, papierowych.

 • iSpy

  iSpy to niezwykle prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program do zarządzania monitoringiem w biurach, domach czy sklepach.

 • Quotes Update

  Quotes Update to prosta aplikacja przydatna każdej osobie grającej lub zainteresowanej Giełdą Papierów Wartościowych. Program może pobierać dane na temat historycznych danych dotyczących spółek notowanych na giełdzie.

 • PrzelewCOM

  PrzelewCOM w wersji 2010 to niewielki, ale jednocześnie oferujący sporo możliwości program, który może okazać się pomocny w każdej firmie. Pozwala on bowiem na szczegółowe sporządzanie różnego rodzaju przelewów - bankowych, ZUS oraz US.

 • Belska Stalowa

  Aplikacja SPECBUD - Belka Stalowa jest przeznaczona do obliczeń statyczno - wytrzymałościowych różnego rodzaju belek stalowych jedno oraz wieloprzęsłowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Szkolenia 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie