Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Rejestr Zgłoszeń 2011 11.5.27

Kategoria: Pozostałe
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.06.2011
Rozmiar: 39.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 131

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Rejestr Zgłoszeń 2011 11.5.27

Asystent Rejestr Zgłoszeń 2011 to program ułatwiający zarządzanie i obsługę różnego rodzaju zgłoszeń, takich jak np. zgłoszenia o awarii czy też o błędzie. Aplikacja została stworzona przede wszystkim z myślą o firmach, które są narażone na otrzymywanie sporej liczby, różnego rodzaju zgłoszeń. Dzięki temu programowi możliwe staje się zapanowanie nad realizacją zgłoszonych problemów czy też sugestii w szybki i profesjonalny sposób. Program umożliwia tworzenie bazy zgłoszeń, dzięki czemu łatwiej będzie je wszystkie zrealizować, pozwalając, m.in. na zapisanie danych osób składających zgłoszenia w jednym miejscu.

Aplikacja pozwala użytkownikom na sprecyzowanie typu zgłoszenia oraz zawiera dane o zgłaszającym, nazwę przedmiotu którego zgłoszenie się tyczy, datę zgłoszenia, a także jego priorytet i status. Ponadto osoba do której wpłynie zgłoszenie może za pośrednictwem Asystent Rejestr Zgłoszeń 2011 do każdego z nich dodać odpowiedni opis, załączniki, a także datę realizacji. Dzięki temu, program doskonale sprawdzi się w każdej firmie, która ceni sobie dobry kontakt z klientem. Póki co aplikacja jest dostępna w dwóch wersjach – Pro i Biznes, różniących się ceną oraz możliwościami.

Podobne Pozostałe

 • GABeLek

  Aplikacja GABeLek przeznaczona jest przede wszystkim do obsługi drukowania recept uwzględniając przy tym dane pacjenta oraz przepisane leki.

 • Asystent Szkolenia

  Asystent Szkolenia 2011 to niezbędna aplikacja dla wszystkich ludzi zajmujących się przeprowadzaniem szkoleń w różnych firmach i instytucjach.

 • PT Okna

  Program PT Okna to świetna aplikacja pomocna przy zarządzaniu salonami zajmującymi się sprzedażą okien, drzwi i wszelkiego rodzaju podobnych akcesoriów.

 • Belka EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Belka EN .

 • Kalkulator Elementów Murowych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Murowych jest kolejną obok Kalkulatora Elementów Stalowych czy Kalkulatora Elementów Drewnianych aplikacją przeznaczoną dla specjalistów – inżynierów budowlanych oraz architektów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Rejestr Zgłoszeń 2011 11.5.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie