Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 11.5.27

Kategoria: Pozostałe
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.06.2011
Rozmiar: 39.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 112

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 11.5.27

Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 to aplikacja stworzona głównie z myślą o informatykach i administratorach sieci, pracujących w dużych firmach, których jednym z zadań jest dbanie o ewidencjonowanie sprzętu znajdującego się w firmie oraz dbanie o aktualność licencji poszczególnych programów. Dzięki temu narzędziu możliwe staje się szybkie stworzenie bazy danych, zawierającej szczegółowe informacje o sprzętach biurowych oraz zainstalowanych programach, a także o ich licencjach i terminie w którym należy je przedłużyć. Użytkownik programu po wprowadzeniu do niego danych, może ustawić sobie opcję automatycznego przypominania o terminach, która nie pozwoli zapomnieć, np. o potrzebie przedłużenia licencji na dany program.

Aplikacja pozwala użytkownikom na zapisywanie załączników, a także tworzenie własnych pól w bazie programu, dzięki czemu jest on przystosowany do pracy w danej firmie. Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 umożliwia również eksportowanie danych do znanych formatów, a także ich wydruk. Program jest prosty w obsłudze i charakteryzuje się przyjaznym interfejsem. Jak na razie aplikacja jest udostępniania użytkownikom jedynie w wersji Pro. 

Podobne Pozostałe

 • Poligraf

  Aplikacja Poligraf 2012 to rozbudowany system wspomagający realizację zleceń w firmach poligraficznych, agencjach reklamowych, drukarniach i innych, o podobnej specyfice produkcyjnej.

 • GAB4You

  GAB4You to kolejna już aplikacja autorstwa firmy GABeNET, która wchodzi w skład oprogramowania pomocnego przy prowadzeniu placówek drukarskich oraz medycznych.

 • Belska Stalowa

  Aplikacja SPECBUD - Belka Stalowa jest przeznaczona do obliczeń statyczno - wytrzymałościowych różnego rodzaju belek stalowych jedno oraz wieloprzęsłowych.

 • iSpy

  iSpy to niezwykle prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program do zarządzania monitoringiem w biurach, domach czy sklepach.

 • Asystent Szkolenia

  Asystent Szkolenia 2011 to niezbędna aplikacja dla wszystkich ludzi zajmujących się przeprowadzaniem szkoleń w różnych firmach i instytucjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 11.5.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie