Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 11.5.27

Kategoria: Pozostałe
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.06.2011
Rozmiar: 39.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 113

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 11.5.27

Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 to aplikacja stworzona głównie z myślą o informatykach i administratorach sieci, pracujących w dużych firmach, których jednym z zadań jest dbanie o ewidencjonowanie sprzętu znajdującego się w firmie oraz dbanie o aktualność licencji poszczególnych programów. Dzięki temu narzędziu możliwe staje się szybkie stworzenie bazy danych, zawierającej szczegółowe informacje o sprzętach biurowych oraz zainstalowanych programach, a także o ich licencjach i terminie w którym należy je przedłużyć. Użytkownik programu po wprowadzeniu do niego danych, może ustawić sobie opcję automatycznego przypominania o terminach, która nie pozwoli zapomnieć, np. o potrzebie przedłużenia licencji na dany program.

Aplikacja pozwala użytkownikom na zapisywanie załączników, a także tworzenie własnych pól w bazie programu, dzięki czemu jest on przystosowany do pracy w danej firmie. Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 umożliwia również eksportowanie danych do znanych formatów, a także ich wydruk. Program jest prosty w obsłudze i charakteryzuje się przyjaznym interfejsem. Jak na razie aplikacja jest udostępniania użytkownikom jedynie w wersji Pro. 

Podobne Pozostałe

 • Kalkulator Elementów Stalowych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Stalowych to aplikacja znajdująca szerokie zastosowanie w dziedzinie projektowania elementów stalowych zgodnych z normą PN-90/B-03200.

 • Asystent Książka Korespondencji

  Dostępny po polsku program Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15 jest elektroniczną wersja tradycyjnych książek korespondencji (dziennik korespondencji), jakie stosuje się w wielu firmach.

 • Belka Żelbetowa + Rysunki DXF

  SPECBUD - Belka Żelbetowa + Rysunki DXF to ciekawa i użyteczna aplikacja służąca dokonywaniu zaawansowanych analiz statyczno-wytrzymałościowych jednoprzęsłowych i wieloprzęsłowych belek żelbetonowych.

 • Kalkulator Obciążeń Normowych

  Kalkulator Obciążeń Normowych jest programem stworzonym przez firmę Specbud i przeznaczonym dla projektantów w momencie wyznaczania obciążeń budynków oraz ich elementów.

 • Quotes Update

  Quotes Update to prosta aplikacja przydatna każdej osobie grającej lub zainteresowanej Giełdą Papierów Wartościowych. Program może pobierać dane na temat historycznych danych dotyczących spółek notowanych na giełdzie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Rejestr Oprogramowania i Urządzeń 2011 11.5.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie