Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15

Kategoria: Pozostałe
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.03.2010
Rozmiar: 39 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 855

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15

Dostępny po polsku program Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15 jest elektroniczną wersja tradycyjnych książek korespondencji (dziennik korespondencji), jakie stosuje się w wielu firmach. Najważniejsze funkcje tego programu to między innymi: bardzo rozbudowany moduł elektronicznej książki korespondencji, który pozwala na gromadzenie, przetwarzanie i błyskawiczne wyszukiwanie danych w korespondencji przychodzącej i wychodzącej z firmy, narzędzie do tworzenia raportów i statystyk oraz wiele, wiele innych. Jest możliwy download Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15 w wersji demonstracyjnej, dzięki któremu zapoznasz się z możliwościami tego programu.

Wersję Biznes cechują:
- możliwość pracy w sieci i obsługa serwerów MySQL, PostgreSQL, MSSQL, Oracle - lub praca na mapowanym/udostępnienie pliku w Windows,
- możliwość szyfrowania danych własnym kluczem (algorytm AES),
- możliwość przechowywanie plików na zewnętrznym serwerze FTP,
- moduł zarządzania użytkownikami i uprawnieniami.

Pobierz wiec Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15 w wersji testowej i zobacz, czy przyda ci się w codziennej pracy!

Podobne Pozostałe

 • Belka Drewniana

  Program SPECBUD - Belka Drewniana przeznaczony jest przede wszystkim do obliczeń statycznych belek swobodnie podpartych i ciągłych dowolnie obciążonych oraz wymiarowania belek z drewna litego lub klejonego zgodnie z normą PN-B-03150:2000.

 • Belska Stalowa

  Aplikacja SPECBUD - Belka Stalowa jest przeznaczona do obliczeń statyczno - wytrzymałościowych różnego rodzaju belek stalowych jedno oraz wieloprzęsłowych.

 • Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych

  SPECBUD - Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych służy przede wszystkim do orientacyjnego zaprezentowania map terenu naszego kraju, który podzielony został na strefy obciążeń klimatycznych (śnieg, wiatr, skrajne temperatury).

 • Software Inventory Analyser

  Software Inventory Analyser to darmowy program firmy Microsoft, który skanuje nasze komputery w poszukiwaniu informacji na temat zainstalowanego oprogramowania Microsoft.

 • NORMA PRO

  Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Posiada zaawansowane funkcje pozwalające na sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych, oraz tworzenie pozycji scalonych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie