Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15

Kategoria: Pozostałe
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.03.2010
Rozmiar: 39 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 852

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15

Dostępny po polsku program Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15 jest elektroniczną wersja tradycyjnych książek korespondencji (dziennik korespondencji), jakie stosuje się w wielu firmach. Najważniejsze funkcje tego programu to między innymi: bardzo rozbudowany moduł elektronicznej książki korespondencji, który pozwala na gromadzenie, przetwarzanie i błyskawiczne wyszukiwanie danych w korespondencji przychodzącej i wychodzącej z firmy, narzędzie do tworzenia raportów i statystyk oraz wiele, wiele innych. Jest możliwy download Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15 w wersji demonstracyjnej, dzięki któremu zapoznasz się z możliwościami tego programu.

Wersję Biznes cechują:
- możliwość pracy w sieci i obsługa serwerów MySQL, PostgreSQL, MSSQL, Oracle - lub praca na mapowanym/udostępnienie pliku w Windows,
- możliwość szyfrowania danych własnym kluczem (algorytm AES),
- możliwość przechowywanie plików na zewnętrznym serwerze FTP,
- moduł zarządzania użytkownikami i uprawnieniami.

Pobierz wiec Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15 w wersji testowej i zobacz, czy przyda ci się w codziennej pracy!

Podobne Pozostałe

 • Poligraf

  Aplikacja Poligraf 2012 to rozbudowany system wspomagający realizację zleceń w firmach poligraficznych, agencjach reklamowych, drukarniach i innych, o podobnej specyfice produkcyjnej.

 • Ewida Standard

  Program do inwentaryzacji i ewidencji sprzętu komputerowego i oprogramowania w firmie.

 • Asystent Szkolenia

  Asystent Szkolenia 2011 to niezbędna aplikacja dla wszystkich ludzi zajmujących się przeprowadzaniem szkoleń w różnych firmach i instytucjach.

 • Kalkulator Oddziaływań Normowych EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Oddziaływań Normowych EN.

 • Skup Surowców Wtórnych

  Skup Surowców Wtórnych 2.1 jest programem przeznaczonym do obsługi skupów złomu i skupów surowców wtórnych. Przeznaczony jest zarówno dla małych i średnich firm, jak również firm posiadających wiele oddziałów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie