Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AgroAsystent

Kategoria: Pozostałe
Producent: AgroPower Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.11.2010
Rozmiar: 32.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 236

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AgroAsystent

AgroAsystent to program dla rolników oraz wszystkich osób, które w ten czy inny sposób zajmują się uprawą roli. Aplikacja ta służy do zarządzania produkcją roślinną, na przykład zarządzanie działkami i zasiewami. Dzięki temu można przechowywać w jednej bazie danych wszystkie niezbędne informacje, tworzyć raporty, drukować zestawienia i dokumenty. Dodatkowo mamy tu także łatwy arkusz kalkulacyjny, który pozwala kontrolować wszystkie wydatki – od produkcji po sprzedaż.

Nie ma wersji programu AgroAsystent za darmo, jednak można pobrać go w wersji testowej. Pozwala ona na używanie aplikacji przez trzydzieści dni. To wystarczający czas, aby sprawdzić wszystkie zalety programu i zdecydować, czy warto nabyć pełną wersję. Polecamy, bowiem to naprawdę duże ułatwienie życia. Na przykład raporty dotyczące zestawień środków ochrony roślin czy wyliczenie zużytych środków na hektar to kwestia kilku kliknięć i około pół minuty czasu.

Dodatkowym atutem jest także zawarty w aplikacji generator wniosków o dopłaty obszarowe. Dzięki temu oszczędza się mnóstwo czasu, który normalnie poświęcony jest na wyliczenia i analizy. Inna zaleta to możliwość tworzenia w programie faktur wad za sprzedaż. Download AgroAsystent pozwoli też przetestować opcję planowania nawożenia gleby. Dzięki temu wiadomo, jakie dawki składników będą optymalne dla danych gruntów.

Nie można tez pominąć modułu magazynowego, który działa na prostej zasadzie. Dodajemy tu nowe towary, a wyjścia dodają się same po wprowadzeniu zużycia jakiegoś zasobu. Koszty obliczane są automatycznie, co również pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Podobne Pozostałe

 • DelegacjeSQL

  Na rynku znajduje się niejeden program do zarządzania firmą. Są to przeważnie rozwiązania kompleksowe, które zawierają aplikacje do wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.

 • Belska Stalowa

  Aplikacja SPECBUD - Belka Stalowa jest przeznaczona do obliczeń statyczno - wytrzymałościowych różnego rodzaju belek stalowych jedno oraz wieloprzęsłowych.

 • Fundamenty Bezpośrednie - Rysunki DXF

  Aplikacja SPECBUD - Fundamenty Bezpośrednie + Rysunki DXF ułatwia obliczenia geotechniczno-wytrzymałościowe. Stanowi interesujące i sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich inżynierów mających styczność z dziedziną programu.

 • Belka Drewniana

  Program SPECBUD - Belka Drewniana przeznaczony jest przede wszystkim do obliczeń statycznych belek swobodnie podpartych i ciągłych dowolnie obciążonych oraz wymiarowania belek z drewna litego lub klejonego zgodnie z normą PN-B-03150:2000.

 • Asystent Szkolenia

  Asystent Szkolenia 2011 to niezbędna aplikacja dla wszystkich ludzi zajmujących się przeprowadzaniem szkoleń w różnych firmach i instytucjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AgroAsystentAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie