Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AgroAsystent

Kategoria: Pozostałe
Producent: AgroPower Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.11.2010
Rozmiar: 32.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 235

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AgroAsystent

AgroAsystent to program dla rolników oraz wszystkich osób, które w ten czy inny sposób zajmują się uprawą roli. Aplikacja ta służy do zarządzania produkcją roślinną, na przykład zarządzanie działkami i zasiewami. Dzięki temu można przechowywać w jednej bazie danych wszystkie niezbędne informacje, tworzyć raporty, drukować zestawienia i dokumenty. Dodatkowo mamy tu także łatwy arkusz kalkulacyjny, który pozwala kontrolować wszystkie wydatki – od produkcji po sprzedaż.

Nie ma wersji programu AgroAsystent za darmo, jednak można pobrać go w wersji testowej. Pozwala ona na używanie aplikacji przez trzydzieści dni. To wystarczający czas, aby sprawdzić wszystkie zalety programu i zdecydować, czy warto nabyć pełną wersję. Polecamy, bowiem to naprawdę duże ułatwienie życia. Na przykład raporty dotyczące zestawień środków ochrony roślin czy wyliczenie zużytych środków na hektar to kwestia kilku kliknięć i około pół minuty czasu.

Dodatkowym atutem jest także zawarty w aplikacji generator wniosków o dopłaty obszarowe. Dzięki temu oszczędza się mnóstwo czasu, który normalnie poświęcony jest na wyliczenia i analizy. Inna zaleta to możliwość tworzenia w programie faktur wad za sprzedaż. Download AgroAsystent pozwoli też przetestować opcję planowania nawożenia gleby. Dzięki temu wiadomo, jakie dawki składników będą optymalne dla danych gruntów.

Nie można tez pominąć modułu magazynowego, który działa na prostej zasadzie. Dodajemy tu nowe towary, a wyjścia dodają się same po wprowadzeniu zużycia jakiegoś zasobu. Koszty obliczane są automatycznie, co również pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Podobne Pozostałe

 • Punkt Skupu

  Punkt Skupu to a aplikacja dla punktów skupu surowców wtórnych, która pozwala na profesjonalne zarządzanie punktem skupy w szybki i nowoczesny sposób.

 • Schody Płytowe - Rysunki DXF

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Schody Płytowe + Rysunki DXF.

 • Asystent Rejestr Zgłoszeń

  Asystent Rejestr Zgłoszeń 2011 to program ułatwiający zarządzanie i obsługę różnego rodzaju zgłoszeń, takich jak np. zgłoszenia o awarii czy też o błędzie. Aplikacja została stworzona przede wszystkim z myślą o firmach, które są narażone na otrzymywanie sporej liczby, różnego rodzaju zgłoszeń.

 • Band CRM

  Band CRM to prosty w obsłudze program, który pomoże w pracy różnego rodzaju zespołom muzycznym. Dzięki prezentowanej aplikacji zarządzanie zleceniami, czy prowadzenie bazy klientów nie powinno stanowić żadnego problemu.

 • DelegacjeSQL

  Na rynku znajduje się niejeden program do zarządzania firmą. Są to przeważnie rozwiązania kompleksowe, które zawierają aplikacje do wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AgroAsystentAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie