Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Agent 2008.04.01

Kategoria: Pozostałe
Producent: Studio JZK
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 6,3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 290

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Agent 2008.04.01

Program dla agentów ubezpieczeniowych i brokerów. Rozliczanie prowizji, drukowanie polis, magazyn, archiwum, raporty. Pełna obsługa firmy.


AGENT to program obsługujący pośredników lub brokerów ubezpieczeniowych. Pozwala monitorować kontakty z klientami, przypominać o wznowieniu polisy, rozliczać prowizję itd.

 Szczegóły
Moduł SZCZEGÓŁY rejestruje polisy z uwagi na przedmiot ochrony, zakres ubezpieczenia, czas jego trwania itd.

 Finanse
Moduł FINANSE rejestruje polisy w ujęciu finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem płatności rat składki oraz należnych prowizji.

 Wznowienia
Moduł WZNOWIENIA śledzi polisy, pozwalając zachować relację z klientami. Nie sztuką jest bowiem jednorazowo zdobyć klienta, raczej chodzi o to, by związać go ze sobą na lata. Indywidualne przypomnienie o upływającym okresie ważności polisy jest dobrym standardem.

 Magazyn polis
Moduł MAGAZYN POLIS pozwala ewidencjonować druki polis, które jeszcze nie zostały wydane lub sprzedane. Można to wykonywać nawet hurtowo, seriami numerów od-do.

 Archiwum
Polisy, które zostały wznowione (lub bezpowrotnie wygasły), warto przenieść do ARCHIWUM. Dzięki temu w głównym rejestrze pozostaną tylko aktywne polisy.

 Raporty
Moduł RAPORTY tworzy podsumowania wszystkich danych w programie. Pozwala na szybki przegląd informacji o należnych prowizjach, składkach do zapłaty itp.

Warto wykorzystać unikalną funkcję informowania o urodzinach oraz imieninach, aby zachować osobistą relację z klientami.

Uwaga!
Wersja testowa działa 14 dni.

Podobne Pozostałe

 • Punkt Skupu

  Punkt Skupu to a aplikacja dla punktów skupu surowców wtórnych, która pozwala na profesjonalne zarządzanie punktem skupy w szybki i nowoczesny sposób.

 • Zootechnik

  Zootechnik w wersji 8.4 to polski program stworzony specjalnie z myślą o jak najefektywniejszym wspomaganiu zarządzania hodowlą zwierząt w gospodarstwie rolnym.

 • Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy

  Aplikacja SPECBUD - Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy jest przeznaczona dla tych, którzy zajmują się projektowaniem drewnianych ustrojów dachowych w typie płatwiowo-kleszczowym zgodnych z obowiązującą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami Az1, Az2 i Az3.

 • Poligraf

  Aplikacja Poligraf 2012 to rozbudowany system wspomagający realizację zleceń w firmach poligraficznych, agencjach reklamowych, drukarniach i innych, o podobnej specyfice produkcyjnej.

 • PT Okna

  Program PT Okna to świetna aplikacja pomocna przy zarządzaniu salonami zajmującymi się sprzedażą okien, drzwi i wszelkiego rodzaju podobnych akcesoriów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Agent 2008.04.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie