Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zootechnik 8.4

Kategoria: Pozostałe
Producent: AgroPower Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.05.2015
Rozmiar: 79.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 45

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Zootechnik 8.4

Zootechnik w wersji 8.4 to polski program stworzony specjalnie z myślą o jak najefektywniejszym wspomaganiu zarządzania hodowlą zwierząt w gospodarstwie rolnym. Jego najnowsza, prezentowana tutaj wersja, przeznaczona jest zarówno dla hodowców bydła mięsnego, jak również mlecznego. Z programu korzystać mogą zarówno ci hodowcy, którzy posiadają zaledwie kilka sztuk bydła oraz tacy, którzy mający wielotysięczne stada w różnych rejonach kraju.

Działanie programu polega przede wszystkim na zbieraniu danych i szczegółowych informacji dotyczących każdej sztuki była (rasa, data urodzenia, nr kolczyka/chipa, data zakupu/przybycia do stada, dane rodowodowe). Informacje te mogą okazać się niezwykle przydatne na przykład podczas wpisywania bydła do Księgi Głównej PZHiPBM. Poza podstawowymi danymi, w programie może odnotować także wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia zwierząt, sposobu odżywiania oraz wydajności mlecznej czy przyrostu masy. Proste w obsłudze menu nie powinno tutaj sprawić problemu nawet najmniej doświadczonym użytkownikom.

Podobne Pozostałe

 • Schody Płytowe - Rysunki DXF

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Schody Płytowe + Rysunki DXF.

 • GABeNET

  Program GABeNET to oprogramowanie niezwykle przydatne w każdym gabinecie lekarskim. Znacznie ułatwia a co za tym idzie skraca czas potrzebny na wykonywanie czynności takich jak prowadzenie dokumentacji medycznej czy też ewidencjonowanie pacjentów.

 • GABeLek

  Aplikacja GABeLek przeznaczona jest przede wszystkim do obsługi drukowania recept uwzględniając przy tym dane pacjenta oraz przepisane leki.

 • Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych

  SPECBUD - Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych służy przede wszystkim do orientacyjnego zaprezentowania map terenu naszego kraju, który podzielony został na strefy obciążeń klimatycznych (śnieg, wiatr, skrajne temperatury).

 • !Super Druk

  !Super Druk to prosty w obsłudze, polski program, który służy przede wszystkim do przygotowywania różnego rodzaju wpłat gotówkowych oraz przelewów między innymi dla ZUS'u oraz Urzędu Skarbowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zootechnik 8.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie