Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zootechnik 8.4

Kategoria: Pozostałe
Producent: AgroPower Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.05.2015
Rozmiar: 79.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 45

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Zootechnik 8.4

Zootechnik w wersji 8.4 to polski program stworzony specjalnie z myślą o jak najefektywniejszym wspomaganiu zarządzania hodowlą zwierząt w gospodarstwie rolnym. Jego najnowsza, prezentowana tutaj wersja, przeznaczona jest zarówno dla hodowców bydła mięsnego, jak również mlecznego. Z programu korzystać mogą zarówno ci hodowcy, którzy posiadają zaledwie kilka sztuk bydła oraz tacy, którzy mający wielotysięczne stada w różnych rejonach kraju.

Działanie programu polega przede wszystkim na zbieraniu danych i szczegółowych informacji dotyczących każdej sztuki była (rasa, data urodzenia, nr kolczyka/chipa, data zakupu/przybycia do stada, dane rodowodowe). Informacje te mogą okazać się niezwykle przydatne na przykład podczas wpisywania bydła do Księgi Głównej PZHiPBM. Poza podstawowymi danymi, w programie może odnotować także wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia zwierząt, sposobu odżywiania oraz wydajności mlecznej czy przyrostu masy. Proste w obsłudze menu nie powinno tutaj sprawić problemu nawet najmniej doświadczonym użytkownikom.

Podobne Pozostałe

 • Fundamenty Bezpośrednie - Rysunki DXF

  Aplikacja SPECBUD - Fundamenty Bezpośrednie + Rysunki DXF ułatwia obliczenia geotechniczno-wytrzymałościowe. Stanowi interesujące i sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich inżynierów mających styczność z dziedziną programu.

 • Celtx

  Celtx to ciekawe narzędzie przygotowane z myślą o twórcach, które umożliwia tworzenie, m.in. opisów, notatek, konspektów oraz scenariuszy przygotowywanych dzieł w nowoczesny i profesjonalny sposób.

 • Asystent Szkolenia

  Asystent Szkolenia 2011 to niezbędna aplikacja dla wszystkich ludzi zajmujących się przeprowadzaniem szkoleń w różnych firmach i instytucjach.

 • Kalkulator Obciążeń Normowych

  Kalkulator Obciążeń Normowych jest programem stworzonym przez firmę Specbud i przeznaczonym dla projektantów w momencie wyznaczania obciążeń budynków oraz ich elementów.

 • DelegacjeSQL

  Na rynku znajduje się niejeden program do zarządzania firmą. Są to przeważnie rozwiązania kompleksowe, które zawierają aplikacje do wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zootechnik 8.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie