Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Software Inventory Analyser 5.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.05.2015
Rozmiar: 3.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 53

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Software Inventory Analyser 5.1

Software Inventory Analyser to darmowy program firmy Microsoft, który skanuje nasze komputery w poszukiwaniu informacji na temat zainstalowanego oprogramowania Microsoft. Całość doskonale sprawdzi się na przykład w firmie, która chciałaby w szybki sposób przeprowadzić inwentaryzację popularnych produktów MS zainstalowanych na poszczególnych stanowiskach pracy podłączonych do sieci.

Po zakończeniu skanowania, użytkownik otrzymuje przejrzysty raport ze szczegółowymi danymi dotyczącymi poszczególnych komputerów w sieci. Warto dodać, że dane te są całkowicie poufne (nie są wysyłane ani udostępnianie firmie Microsoft). Pomimo braku polskiej wersji językowej, Microsoft Software Inventory Analyser jest niezwykle prosty w obsłudze. To przede wszystkim zasługa intuicyjnego menu oraz niewielkiej ilości opcji. Przydatną funkcją jest tutaj także możliwość wprowadzenia ilości licencji na poszczególne produkty marki. Wtedy podczas skanowania sieci możemy w prosty sposób sprawdzić ich brak lub nadmiar. 

Podobne Pozostałe

 • Belska Stalowa

  Aplikacja SPECBUD - Belka Stalowa jest przeznaczona do obliczeń statyczno - wytrzymałościowych różnego rodzaju belek stalowych jedno oraz wieloprzęsłowych.

 • Kalkulator Elementów Żelbetowych

  Aplikacja SPECBUD - Kalkulator Elementów Żelbetowych jest przeznaczona dla wszystkich specjalistów, częścią pracy których jest wymiarowanie belek, słupów żelbetonowych i płyt zgodnych z normą PN-B-03264:2002 (wraz z poprawką Ap1).

 • Wiązar Jętkowy

  SPECBUD - Wiązar Jętkowy służy przede wszystkim do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych drewnianych wiązarów jętkowych, które są zgodne z przyjętą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami: Az1, Az2 i Az3.

 • Kalkulator Oddziaływań Normowych EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Oddziaływań Normowych EN.

 • Ewida Standard

  Program do inwentaryzacji i ewidencji sprzętu komputerowego i oprogramowania w firmie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Software Inventory Analyser 5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie