Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rachunek 1.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: Fineco Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.04.2011
Rozmiar: 1,78 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4531

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Rachunek 1.3

Rachunek jest aplikacją przeznaczoną na systemy operacyjne Windows. Program ma zastosowanie w przedsiębiorstwach zwolnionych z podatku VAT. Dzięki niemu szybko i łatwo można wystawiać dowolne rachunki. Wydruk cechuje się nowoczesnym stylem co z pewności pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy. Ważną funkcją aplikacji jest przechowywanie niezbędnych danych kontrahentów oraz cen towarów i usług dzięki czemu można znacznie przyspieszyć cały proces związany z wystawianiem rachunków. Aplikacja posiada również rozbudowane opcje zestawień tabelarycznych i graficznych, dzięki którym w każdej chwili można przeanalizować sprzedaż w dowolnym okresie. Do najważniejszych funkcji programu należy zaliczy proste i szybkie wystawianie rachunków, wgląd do wystawionych rachunków, możliwość wystawiania rachunków w różnych walutach czy oznaczenie rozliczonych i nie rozliczonych rachunków. Ponadto program umożliwia pobranie aktualnych kursów walut z NBP, co z pewnością jest znacznym ułatwieniem dla przedsiębiorstw prowadzących handel międzynarodowy. Możliwe jest również eksportowanie wystawionych rachunków do pliku PDF. Wystawiane rachunki mogą być zarówno w języku polskim jak również angielskim. Baza kontrahentów jak również towarów i usług może być podzielona na grupy i dodatkowo nie ma żadnego limitu. Szczegółowy opis programu i jego funkcji dostępny jaet na stronie producenta.

Podobne Pozostałe

 • GABeRec

  Aplikacja GABeRec może być wykorzystywana przez drukarnie oraz firmy poligraficzne i placówki medyczne do wydruku recept.

 • Kalkulator Konstrukcji Murowych EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Konstrukcji Murowych EN.

 • Fundamenty Bezpośrednie - Rysunki DXF

  Aplikacja SPECBUD - Fundamenty Bezpośrednie + Rysunki DXF ułatwia obliczenia geotechniczno-wytrzymałościowe. Stanowi interesujące i sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich inżynierów mających styczność z dziedziną programu.

 • GABeLek

  Aplikacja GABeLek przeznaczona jest przede wszystkim do obsługi drukowania recept uwzględniając przy tym dane pacjenta oraz przepisane leki.

 • Zootechnik

  Zootechnik w wersji 8.4 to polski program stworzony specjalnie z myślą o jak najefektywniejszym wspomaganiu zarządzania hodowlą zwierząt w gospodarstwie rolnym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rachunek 1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie