Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rachunek 1.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: Fineco Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.04.2011
Rozmiar: 1,78 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4538

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Rachunek 1.3

Rachunek jest aplikacją przeznaczoną na systemy operacyjne Windows. Program ma zastosowanie w przedsiębiorstwach zwolnionych z podatku VAT. Dzięki niemu szybko i łatwo można wystawiać dowolne rachunki. Wydruk cechuje się nowoczesnym stylem co z pewności pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy. Ważną funkcją aplikacji jest przechowywanie niezbędnych danych kontrahentów oraz cen towarów i usług dzięki czemu można znacznie przyspieszyć cały proces związany z wystawianiem rachunków. Aplikacja posiada również rozbudowane opcje zestawień tabelarycznych i graficznych, dzięki którym w każdej chwili można przeanalizować sprzedaż w dowolnym okresie. Do najważniejszych funkcji programu należy zaliczy proste i szybkie wystawianie rachunków, wgląd do wystawionych rachunków, możliwość wystawiania rachunków w różnych walutach czy oznaczenie rozliczonych i nie rozliczonych rachunków. Ponadto program umożliwia pobranie aktualnych kursów walut z NBP, co z pewnością jest znacznym ułatwieniem dla przedsiębiorstw prowadzących handel międzynarodowy. Możliwe jest również eksportowanie wystawionych rachunków do pliku PDF. Wystawiane rachunki mogą być zarówno w języku polskim jak również angielskim. Baza kontrahentów jak również towarów i usług może być podzielona na grupy i dodatkowo nie ma żadnego limitu. Szczegółowy opis programu i jego funkcji dostępny jaet na stronie producenta.

Podobne Pozostałe

 • Kancelaria MADAR

  Program Kancelaria MADAR to aplikacja przydatna w każdej firmie. Ułatwia ona znacznie obieg dokumentów.

 • Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy

  Aplikacja SPECBUD - Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy jest przeznaczona dla tych, którzy zajmują się projektowaniem drewnianych ustrojów dachowych w typie płatwiowo-kleszczowym zgodnych z obowiązującą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami Az1, Az2 i Az3.

 • Kalkulator Obciążeń Normowych

  Kalkulator Obciążeń Normowych jest programem stworzonym przez firmę Specbud i przeznaczonym dla projektantów w momencie wyznaczania obciążeń budynków oraz ich elementów.

 • Celin

  Celin to bezpłatny program do obsługi celnej.

 • GABeLek

  Aplikacja GABeLek przeznaczona jest przede wszystkim do obsługi drukowania recept uwzględniając przy tym dane pacjenta oraz przepisane leki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rachunek 1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie