Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PrzelewCOM 2010

Kategoria: Pozostałe
Producent: Radosław Robociński
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.01.2015
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, NT
Liczba pobrań: 71

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PrzelewCOM 2010

PrzelewCOM w wersji 2010 to niewielki, ale jednocześnie oferujący sporo możliwości program, który może okazać się pomocny w każdej firmie. Pozwala on bowiem na szczegółowe sporządzanie różnego rodzaju przelewów - bankowych, ZUS oraz US. Całość nie powinna sprawić problemów w obsłudze nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom. To przede wszystkim za sprawą intuicyjnego menu w języku polskim. PrzelewCOM współpracuje z większością dostępnych na rynku drukarek, zarówno atramentowych, jak i laserowych.

Do jego najważniejszych funkcji należy także zaliczyć: drukowanie przelewów na czystych kartkach oraz przygotowanych wcześniej formularzach, drukowanie przelewów do ZUS, podgląd wydruku, możliwość pracy w sieci, funkcje pozwalające sporządzać różnego rodzaju raporty oraz prowadzenie wygodnej kartoteki wystawionych przez nas przelewów. Możliwość wyboru różnych kolorów dla poszczególnych rodzajów przelewów pozwoli użytkownikowi zachować porządek i powrócić w każdej chwili do wybranej kategorii. 

Podobne Pozostałe

 • Kalkulator Długości Wyboczeniowych

  SPECBUD - Kalkulator Długości Wyboczeniowych doskonale sprawdza się podczas ustalania dokładnych długości wyboczeniowych oraz sił krytycznych wyboczenia giętnego różnego rodzaju słupów.

 • Skup Surowców Wtórnych

  Skup Surowców Wtórnych 2.1 jest programem przeznaczonym do obsługi skupów złomu i skupów surowców wtórnych. Przeznaczony jest zarówno dla małych i średnich firm, jak również firm posiadających wiele oddziałów.

 • Kalkulator Oddziaływań Normowych EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Oddziaływań Normowych EN.

 • Zootechnik

  Zootechnik w wersji 8.4 to polski program stworzony specjalnie z myślą o jak najefektywniejszym wspomaganiu zarządzania hodowlą zwierząt w gospodarstwie rolnym.

 • Rachunek

  Rachunek jest aplikacją przeznaczoną na systemy operacyjne Windows. Program ma zastosowanie w przedsiębiorstwach zwolnionych z podatku VAT.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PrzelewCOM 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie