Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PrzelewCOM 2010

Kategoria: Pozostałe
Producent: Radosław Robociński
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.01.2015
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, NT
Liczba pobrań: 65

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PrzelewCOM 2010

PrzelewCOM w wersji 2010 to niewielki, ale jednocześnie oferujący sporo możliwości program, który może okazać się pomocny w każdej firmie. Pozwala on bowiem na szczegółowe sporządzanie różnego rodzaju przelewów - bankowych, ZUS oraz US. Całość nie powinna sprawić problemów w obsłudze nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom. To przede wszystkim za sprawą intuicyjnego menu w języku polskim. PrzelewCOM współpracuje z większością dostępnych na rynku drukarek, zarówno atramentowych, jak i laserowych.

Do jego najważniejszych funkcji należy także zaliczyć: drukowanie przelewów na czystych kartkach oraz przygotowanych wcześniej formularzach, drukowanie przelewów do ZUS, podgląd wydruku, możliwość pracy w sieci, funkcje pozwalające sporządzać różnego rodzaju raporty oraz prowadzenie wygodnej kartoteki wystawionych przez nas przelewów. Możliwość wyboru różnych kolorów dla poszczególnych rodzajów przelewów pozwoli użytkownikowi zachować porządek i powrócić w każdej chwili do wybranej kategorii. 

Podobne Pozostałe

 • Punkt Skupu

  Punkt Skupu to a aplikacja dla punktów skupu surowców wtórnych, która pozwala na profesjonalne zarządzanie punktem skupy w szybki i nowoczesny sposób.

 • Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy

  Aplikacja SPECBUD - Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy jest przeznaczona dla tych, którzy zajmują się projektowaniem drewnianych ustrojów dachowych w typie płatwiowo-kleszczowym zgodnych z obowiązującą normą PN-B-03150:2000 oraz jej zmianami Az1, Az2 i Az3.

 • Belka Drewniana

  Program SPECBUD - Belka Drewniana przeznaczony jest przede wszystkim do obliczeń statycznych belek swobodnie podpartych i ciągłych dowolnie obciążonych oraz wymiarowania belek z drewna litego lub klejonego zgodnie z normą PN-B-03150:2000.

 • Kalkulator Elementów Drewnianych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych to aplikacja przeznaczona do dokonywania obliczeń elementów budowlanych, których materiałem jest drewno lite lub drewno klejone warstwowo o przekrojach pojedynczych albo złożonych.

 • Asystent Książka Korespondencji

  Dostępny po polsku program Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15 jest elektroniczną wersja tradycyjnych książek korespondencji (dziennik korespondencji), jakie stosuje się w wielu firmach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PrzelewCOM 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie