Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CeReM Personal 2.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Janko-Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2015
Rozmiar: 6.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT, 7
Liczba pobrań: 49

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CeReM Personal 2.1

CeReM Personal to darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program typu CRM (Customer Relationship Managment). Podstawową funkcją prezentowanej aplikacji jest ułatwienie nam współpracy z klientami naszej firmy. Całość doskonale sprawdza się podczas aktywnego pozyskiwania klientów i systematycznej z nimi współpracy. CeReM Personal to doskonałe rozwiązanie zarówno dla sekretarek, recepcjonistek, jak również managerów i przedstawicieli handlowych.

Poniżej znajdziecie listę podstawowych funkcjonalności programu:

- możliwość wprowadzania dokładnych danych teleadresowych klienta,
- określenie branży, asortymentu oraz rodzaju działalności,
- możliwość tworzenia notatek przy każdym kliencie,
- lista wykonanych kontaktów (telefony, maile, spotkania, korespondencja tradycyjna, itp),
- możliwość eksportowania danych do plików Excel,
- obszerna historia kontaktów,
- możliwość korespondencji seryjnej poprzez różnego rodzaju kanały,
- organizer pracy użytkownika programu pozwalający na ustalenie dokładnego tygodniowego planu działania.

Podobne Pozostałe

 • Kalkulator Oddziaływań Normowych EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Oddziaływań Normowych EN.

 • Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych

  SPECBUD - Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych służy przede wszystkim do orientacyjnego zaprezentowania map terenu naszego kraju, który podzielony został na strefy obciążeń klimatycznych (śnieg, wiatr, skrajne temperatury).

 • GABeNET

  Program GABeNET to oprogramowanie niezwykle przydatne w każdym gabinecie lekarskim. Znacznie ułatwia a co za tym idzie skraca czas potrzebny na wykonywanie czynności takich jak prowadzenie dokumentacji medycznej czy też ewidencjonowanie pacjentów.

 • Belka Jezdna Wciągnika

  SPECBUD - Belka Jezdna Ciągnika doskonale sprawdza się podczas obliczeń statyczno-wytrzymałościowych róznego rodzaju belek jezdnych wciągników według aktualnie obowiązującej normy PN-90/B-03200.

 • PT Okna

  Program PT Okna to świetna aplikacja pomocna przy zarządzaniu salonami zajmującymi się sprzedażą okien, drzwi i wszelkiego rodzaju podobnych akcesoriów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CeReM Personal 2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie