Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BiznesKatalogCD 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Neuron
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2013
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 90

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BiznesKatalogCD 1.0

W chwili obecnej niemal każda firma zajmująca się produkcją oraz handlem posiada katalog swoich produktów. Niemniej jednak coraz popularniejsze stają się także katalogi cyfrowe, których dystrybucja jest znacznie łatwiejsza i szybsza niż tych tradycyjnych, papierowych. Jeśli chciałbyś w prosty sposób stworzyć wspomniany katalog to wystarczy pobrać program o nazwie BiznesKatalogCD. Ten, dzięki polskiemu menu jest niezwykle prosty w obsłudze. Dzięki niemu możemy między innymi twrzyć katalogi w układzie tabelarycznym, gdzie znajdziemy symbol produktu, nazwę, cenę oraz dodatkowe informacje.

Nie zabrakło także miejsce na zdjęcia i nieco bardziej szczegółowy opis. Dodatkowa opcja pozwala stworzony wcześniej katalog nagrać na płytę bezpośrednio z poziomu menu programu. Co więcej, BiznesKatalogCD posiada wbudowaną bazę użytkowników, która w znacznym stopniu ułatwi obsługę podczas korzystania z programu przez kilka osób. Aplikacja to doskonała propozycja przede wszystkim dla firm, które nie posiadają strony internetowej, bądź sklepu internetowego i chcą przesyłać swoim klientom aktualny zbiór posiadanych produktów.

Podobne Pozostałe

 • !Super Druk

  !Super Druk to prosty w obsłudze, polski program, który służy przede wszystkim do przygotowywania różnego rodzaju wpłat gotówkowych oraz przelewów między innymi dla ZUS'u oraz Urzędu Skarbowego.

 • Kalkulator Oddziaływań Normowych EN

  Firma SPECBUD specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania przeznaczonego przede wszystkim do projektowania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych, żelbetowych, stalowych oraz murowanych. Wśród dostępnych aplikacji znajdziemy między innymi SPECBUD - Kalkulator Oddziaływań Normowych EN.

 • Asystent Książka Korespondencji

  Dostępny po polsku program Asystent Książka Korespondencji 2011 11.9.15 jest elektroniczną wersja tradycyjnych książek korespondencji (dziennik korespondencji), jakie stosuje się w wielu firmach.

 • PrzelewCOM

  PrzelewCOM w wersji 2010 to niewielki, ale jednocześnie oferujący sporo możliwości program, który może okazać się pomocny w każdej firmie. Pozwala on bowiem na szczegółowe sporządzanie różnego rodzaju przelewów - bankowych, ZUS oraz US.

 • Kalkulator Elementów Drewnianych

  SPECBUD - Kalkulator Elementów Drewnianych to aplikacja przeznaczona do dokonywania obliczeń elementów budowlanych, których materiałem jest drewno lite lub drewno klejone warstwowo o przekrojach pojedynczych albo złożonych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BiznesKatalogCD 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie