Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BiznesKatalogCD 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Neuron
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2013
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 90

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BiznesKatalogCD 1.0

W chwili obecnej niemal każda firma zajmująca się produkcją oraz handlem posiada katalog swoich produktów. Niemniej jednak coraz popularniejsze stają się także katalogi cyfrowe, których dystrybucja jest znacznie łatwiejsza i szybsza niż tych tradycyjnych, papierowych. Jeśli chciałbyś w prosty sposób stworzyć wspomniany katalog to wystarczy pobrać program o nazwie BiznesKatalogCD. Ten, dzięki polskiemu menu jest niezwykle prosty w obsłudze. Dzięki niemu możemy między innymi twrzyć katalogi w układzie tabelarycznym, gdzie znajdziemy symbol produktu, nazwę, cenę oraz dodatkowe informacje.

Nie zabrakło także miejsce na zdjęcia i nieco bardziej szczegółowy opis. Dodatkowa opcja pozwala stworzony wcześniej katalog nagrać na płytę bezpośrednio z poziomu menu programu. Co więcej, BiznesKatalogCD posiada wbudowaną bazę użytkowników, która w znacznym stopniu ułatwi obsługę podczas korzystania z programu przez kilka osób. Aplikacja to doskonała propozycja przede wszystkim dla firm, które nie posiadają strony internetowej, bądź sklepu internetowego i chcą przesyłać swoim klientom aktualny zbiór posiadanych produktów.

Podobne Pozostałe

 • GABeRec

  Aplikacja GABeRec może być wykorzystywana przez drukarnie oraz firmy poligraficzne i placówki medyczne do wydruku recept.

 • KOBi - Biblioteka

  KOBi - Komputerowa Obsługa Bibliotek i Czytelni pozwala na sprawniejszą obsługę czytelników. Prowadzi kompleksową obsługę pracy biblioteki rejestrując wszystkie informacje o wypożyczonych książkach i czytelnikach.

 • AgroAsystent

  AgroAsystent to program dla rolników oraz wszystkich osób, które w ten czy inny sposób zajmują się uprawą roli. Aplikacja ta służy do zarządzania produkcją roślinną, na przykład zarządzanie działkami i zasiewami.

 • Kalkulator Elementów Żelbetowych

  Aplikacja SPECBUD - Kalkulator Elementów Żelbetowych jest przeznaczona dla wszystkich specjalistów, częścią pracy których jest wymiarowanie belek, słupów żelbetonowych i płyt zgodnych z normą PN-B-03264:2002 (wraz z poprawką Ap1).

 • Ewida Standard

  Program do inwentaryzacji i ewidencji sprzętu komputerowego i oprogramowania w firmie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BiznesKatalogCD 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie