Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rozliczenie Roczne podatki.pl

Kategoria: Podatki
Producent: TaxNet Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 816

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Rozliczenie Roczne podatki.pl

Program Rozliczenie Roczne podatki.pl umożliwia wypełnienie i wydrukowanie deklaracji podatkowych wraz z załącznikami, tytułem rozliczenia podatku dochodowego za rok podatkowy 2007.


Zalety programu
 • mechanizm podpowiadania - przenoszenia wyliczonych wartości,
 • dostęp do systemu szczegółowych wyjaśnień i podpowiedzi, przygotowany przez redakcję podatki.pl,
 • moduł weryfikacji błędów rachunkowych,
 • dostęp do bieżącej aktualizacji programu przez Internet,
 • przyjazny i czytelny interfejs użytkownika;

Uwaga!
Program Rozliczenie roczne podatki.pl 2007 można rozpowszechniać bez ograniczeń pod warunkiem, że dostęp do niego jest bezpłatny. Warunkiem koniecznym jest udostępnienie pobierającemu program w widoczny sposób informacji o producencie następującej treści: Producentem programu jest

"TaxNet Sp. z o.o. w Tychach, e-mail: podatki@podatki.pl, adres www: http://podatki.pl.
Strona domowa programu: http://podatki.pl/roczne/".

Podobne Podatki

 • Jupiter

  Jupiter Standard to najpopularniejszy w naszym kraju program służący do rozliczania PIT-ów. Najnowsza wersja - Jupiter 2013 Standard jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu rozliczymy nasze podatki w dosłownie kilka minut bez konieczności zagłębiania się w szczegółową wiedzę księgową.

 • PIT OPP 2011

  PIT OPP 2011 jest bezpłatnym programem mającym za zadanie pomóc użytkownikowi podczas wypełniania corocznych zeznań podatkowych.

 • PITY

  Płacenie podatków jest rzeczą nieuniknioną. Na szczęście teraz można to zrobić szybko i bezboleśnie dzięki programom pozwalającym na wypełnienie PIT za 2012 w formie elektronicznej.

 • PITy Roczne

  Program PITy Roczne firmy Varico służy do wypełniania corocznych zeznań podatkowych. Całość jest na tyle prosta w obsłudze, że bez problemu poradzi sobie z nią niemal każdy.

 • PIT 2011

  PIT 2011 jest to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program, który umożliwia dokładne uzupełnienie formularza PIT za rok 2011.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rozliczenie Roczne podatki.plAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie