Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PITy Roczne 4.01.F (28.04.11)

Kategoria: Podatki
Producent: Varico
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Data modyfikacji: 03.01.2012
Rozmiar: 26,93 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 491

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis PITy Roczne 4.01.F (28.04.11)

Program PITy Roczne jest przeznaczony do wypełnienia rocznych zeznań podatkowych. Obsługa program nie wymaga znajomości przepisów podatkowych.

Specjalny kreator pozwala na szybkie sporządzenie deklaracji podatkowej wraz z załącznikami. Co ważne program umożliwia wydruk na oryginalnych wzorach deklaracji.

Zalety programu:

 • kreator deklaracji pytający o sposoby osiągania dochodów i wartości liczbowe oraz wybierający właściwe załączniki oraz właściwy formularz zeznania rocznego (PIT-36 czy PIT-37)
 • wszystkie formularze można wydrukować z programu dla biur rachunkowych program wykorzystuje wszystkie dane z programów księgowych o dochodach właścicieli i pracowników firm prowadzonych przez te biura
 • program posiada listę urzędów skarbowych w całej Polsce.

Podobne Podatki

 • PIT OPP 2011

  PIT OPP 2011 jest bezpłatnym programem mającym za zadanie pomóc użytkownikowi podczas wypełniania corocznych zeznań podatkowych.

 • PITy Roczne

  Program PITy Roczne firmy Varico służy do wypełniania corocznych zeznań podatkowych. Całość jest na tyle prosta w obsłudze, że bez problemu poradzi sobie z nią niemal każdy.

 • Jupiter

  Jupiter Standard to najpopularniejszy w naszym kraju program służący do rozliczania PIT-ów. Najnowsza wersja - Jupiter 2013 Standard jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu rozliczymy nasze podatki w dosłownie kilka minut bez konieczności zagłębiania się w szczegółową wiedzę księgową.

 • PITY

  Płacenie podatków jest rzeczą nieuniknioną. Na szczęście teraz można to zrobić szybko i bezboleśnie dzięki programom pozwalającym na wypełnienie PIT za 2012 w formie elektronicznej.

 • PIT 2011

  PIT 2011 jest to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program, który umożliwia dokładne uzupełnienie formularza PIT za rok 2011.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PITy Roczne 4.01.F (28.04.11)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie