Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PITy Roczne 7.00B

Kategoria: Podatki
Producent: Varico
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.06.2014
Rozmiar: 95.7 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 124

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PITy Roczne 7.00B

Program PITy Roczne firmy Varico służy do wypełniania corocznych zeznań podatkowych. Całość jest na tyle prosta w obsłudze, że bez problemu poradzi sobie z nią niemal każdy. Warto dodać, że podatnik korzystający z aplikacji nie musi znać aktualnych przepisów. Zaimplementowany kreator przeprowadzi nas bowiem krok po kroku przez proces wypełniania zeznania. Warto dodać, że bezpośrednio z poziomu programu możemy wydrukować wypełnioną deklarację na aktualnie obowiązujących wzorach.

PITy Roczne obsługuje deklaracje podatkowe typu: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 , PIT-39, PIT-B, PIT/O, PIT-D, PIT-M, PIT/Z, PIT/ZG, PIT/2K oraz e-Deklaracje.

Całość może dodatkowo współpracować z innymi narzędziami producenta, co znacznie ułatwi pracę w dziale księgowości naszej firmy. Program PITy Roczne wykorzystuje bowiem dane z innych programów księgowych traktujących o dochodach zarówno właścicieli, jak i pracowników firm. Jest to niezastąpione narzędzie zarówno w gospodarstwie domowym, jak również w mniejszych i średnich przedsiębiorstwach.

Podobne Podatki

 • PITY

  Płacenie podatków jest rzeczą nieuniknioną. Na szczęście teraz można to zrobić szybko i bezboleśnie dzięki programom pozwalającym na wypełnienie PIT za 2012 w formie elektronicznej.

 • PIT FORMAT OPP

  PIT FORMAT OPP 2012 jest programem, który służy do tworzenia rocznego zeznania podatkowego. Powstał on w szlachetnym celu wspomożenia Stowarzyszenia Uratujmy Życie.

 • Jupiter

  Jupiter Standard to najpopularniejszy w naszym kraju program służący do rozliczania PIT-ów. Najnowsza wersja - Jupiter 2013 Standard jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu rozliczymy nasze podatki w dosłownie kilka minut bez konieczności zagłębiania się w szczegółową wiedzę księgową.

 • PIT 2011

  PIT 2011 jest to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program, który umożliwia dokładne uzupełnienie formularza PIT za rok 2011.

 • PIT OPP 2011

  PIT OPP 2011 jest bezpłatnym programem mającym za zadanie pomóc użytkownikowi podczas wypełniania corocznych zeznań podatkowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PITy Roczne 7.00BAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie