Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PITY 2012

Kategoria: Podatki
Producent: IPS Przedsiębiorstwo Informatyczne
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.01.2010
Data modyfikacji: 04.01.2013
Rozmiar: 6 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 7368

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PITY 2012

­­Płacenie podatków jest rzeczą nieuniknioną. Na szczęście teraz można to zrobić szybko i bezboleśnie dzięki programom pozwalającym na wypełnienie PIT za w formie elektronicznej. Jeśli jeszcze nie wypełniałeś tak rozliczenia to najwyższy czas przekonać się do wypełniania PIT na komputerze. Elektroniczne formularze PIT wypełnia się bezstresowo bo każdą pomyłkę można poprawić. Nawet po zapisaniu i wydrukowaniu formularza nie jest za późno aby nanieść korektę i wydrukować dowolną stronę ponownie. Rozliczenie PIT program PITY w sporej części wypełnia automatycznie, np. podpowiada adres urzędu podatkowego czy też przenosi informacje do załączników. PITY to program bezpłatny dla odbiorców niekomercyjnych. Pobierz PITY program już teraz.

Wypełniając formularze elektronicznie masz pewność, że w obliczenia nie wkradnie się błąd. Program obliczy automatycznie wszystko co trzeba. PIT pilnuje aby odliczenia i koszty nie przekraczały dozwolonych limitów. Koniecznie nie zapomnij przekazać 1% swego podatku na wybraną organizację pożytku publicznego. Program PITY sam przeprowadza download danych OPP do PIT. Jak obliczono instytucje dobroczynne promowane przez PIT 11 w roku  zebrały z tego tytułu 40 mln zł. Druki PIT jakie można wypełnić to PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 wraz z załącznikami. Rozliczenie PIT można wydrukować na czystych kartkach papieru lub na gotowych formularzach. Już wkrótce PIT program zostanie wyposażony w opcję „Doradca”, który doradzi najlepszą formę rozliczenia się. Moduł ten sam utworzy i wypełni odpowiednie formularze oraz przeprowadzi symulację najlepszego rozliczenia małżonków, najlepszy podział ulg i odliczeń.

Od 1 stycznia 2010 możliwe jest przesyłanie formularzy podatkowych drogą elektroniczną bez podpisu kwalifikowanego (PIT-37, 36, 36L, 38, i 39). Interaktywne formularze można wysłać poprzez stronę www.e-deklaracje.gov.pl. Należy pamiętać, że PIT przez internet można złożyć do końca kwietnia, jednak wiąże się to z ryzykiem nieotrzymania Urzędowego Poświadczenia Odbioru na czas jeśli Urząd stwierdzi błędy. Dowodem złożenia PIT 2011 przez internet jest Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO), które zostaje odesłane po przesłaniu formularza zeznania. Korekty PIT 2011 należy składać drogą papierową. Tworzenie korekty PIT ułatwi program PITY 2011 . Wypełnij PITY za 2011 przy pomocy tego programu i oszczędź masę czasu i nerwów.

Obsługiwane formularze
PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT/B, D, 2K, O, Z, ZG, 28A, 28B, SSE-R, RA, A, NIP-1 i 3.

Licencja
Bezpłatny program PIT jest rozpowszechniany na licencji freeware. Mogą go używać osoby rozliczające własne zeznania lub bezinteresownie pomagające robić to innym podatnikom. Podmioty wypełniające zeznania odpłatnie lub w ramach obowiązków służbowych muszą wykupić licencję czasową lub zwykłą na użytkowanie modułów PIT-36(14) i PIT-37(14) z programami Formularze IPS i Biuro Rachunkowe IPS.

Wymagania systemowe
Producent PITY , firma IPS, podaje następującą listę obsługiwanych systemów Windows: 95, 98, Me, NT, 2000, XP, Vista oraz 7. Rozliczenie roczne PIT można sporządzić także na komputerze wyposażonym w system Linux. Aby to zrobić należy ze strony producenta pobrać odpowiednie uzupełnienia.

Wypełnij swój PIT 37 za 2011 rok prosto i szybko. Wybierz program PITY – pobierz klikając zielony przycisk pod tekstem,

Podobne Podatki

 • PIT FORMAT OPP

  PIT FORMAT OPP 2012 jest programem, który służy do tworzenia rocznego zeznania podatkowego. Powstał on w szlachetnym celu wspomożenia Stowarzyszenia Uratujmy Życie.

 • PIT OPP 2011

  PIT OPP 2011 jest bezpłatnym programem mającym za zadanie pomóc użytkownikowi podczas wypełniania corocznych zeznań podatkowych.

 • PITy Roczne

  Program PITy Roczne firmy Varico służy do wypełniania corocznych zeznań podatkowych. Całość jest na tyle prosta w obsłudze, że bez problemu poradzi sobie z nią niemal każdy.

 • Jupiter

  Jupiter Standard to najpopularniejszy w naszym kraju program służący do rozliczania PIT-ów. Najnowsza wersja - Jupiter 2013 Standard jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu rozliczymy nasze podatki w dosłownie kilka minut bez konieczności zagłębiania się w szczegółową wiedzę księgową.

 • PIT 2011

  PIT 2011 jest to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program, który umożliwia dokładne uzupełnienie formularza PIT za rok 2011.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PITY 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie