Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PIT 2011

Kategoria: Podatki
Producent: podatnik.info
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.11.2011
Rozmiar: 20,75 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1391

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PIT 2011

PIT 2011 jest to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program, który umożliwia dokładne uzupełnienie formularza PIT za rok 2011. Aplikacja została wyposażona w zestaw funkcji, dzięki którym uzupełnimy formularz PIT w bardzo prosty i szybki sposób. Dzięki programowi uzupełnimy takie dokumenty jak PIT 36, PIT 28, PIT 36L, PIT 38, PIT 37. PIT 2011 jest dostosowany do aktualnych przepisów podatkowych. Co ważne aplikacja jest zupełnie darmowa. PIT 2011 posiada własny wbudowany kalkulator, który wykonuje większość operacji uzupełniając również samoczynnie puste pola. Zadaniem użytkownika jest jedynie wpisanie danych do głównych komórek w danym formularzu.

Program posiada katalog wszystkich urzędów skarbowych w Polsce, dzięki temu użytkownik nie musi szukać informacji na temat swojego urzędu, wszystko jest dostępne z poziomu aplikacji. W każdym momencie możemy zapisać projekt, tak aby można go było dokończyć w przyszłości bez zaczynania wszystkiego od początku. Program przenosi również dane użytkownika do kolejnych formularzy dzięki czemu nie musimy ich ręcznie kopiować. Przygotowuje również gotowe formularze do druku. PIT 2011 jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Posiada również wbudowany system automatycznej pomocy, dzięki któremu nawet mało zaawansowani użytkownicy powinni poradzić sobie z wypełnieniem każdego z zeznań. Program dodatkowo umożliwia przesyłanie zeznań bezpośrednio do urzędu za pośrednictwem Internetu.

Podobne Podatki

 • PIT FORMAT OPP

  PIT FORMAT OPP 2012 jest programem, który służy do tworzenia rocznego zeznania podatkowego. Powstał on w szlachetnym celu wspomożenia Stowarzyszenia Uratujmy Życie.

 • PITY

  Płacenie podatków jest rzeczą nieuniknioną. Na szczęście teraz można to zrobić szybko i bezboleśnie dzięki programom pozwalającym na wypełnienie PIT za 2012 w formie elektronicznej.

 • PIT OPP 2011

  PIT OPP 2011 jest bezpłatnym programem mającym za zadanie pomóc użytkownikowi podczas wypełniania corocznych zeznań podatkowych.

 • Jupiter

  Jupiter Standard to najpopularniejszy w naszym kraju program służący do rozliczania PIT-ów. Najnowsza wersja - Jupiter 2013 Standard jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu rozliczymy nasze podatki w dosłownie kilka minut bez konieczności zagłębiania się w szczegółową wiedzę księgową.

 • PITy Roczne

  Program PITy Roczne firmy Varico służy do wypełniania corocznych zeznań podatkowych. Całość jest na tyle prosta w obsłudze, że bez problemu poradzi sobie z nią niemal każdy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PIT 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie