Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PIT 2010

Kategoria: Podatki
Producent: podatnik.info
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.02.2011
Rozmiar: 10 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 390

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PIT 2010

Program PIT-y 2010 pomaga podatnikom proste wypełnienie PIT-ów za 2010 rok. System PIT 2010 obsługuje następujące formularze: PIT 37, PIT 36l, PIT 36 a także wymagane załączniki. Oprogramowanie zawiera opcje ułatwiające rozliczanie PIT-ów, takie jak kreator, który za rękę przeprowadzi przez wymagane pola, a resztę wypełnia sam program. Zawiera także bazę wszystkich Urzędów Skarbowych w Polsce oraz funkcję zapisu i odtworzenia formularzy PIT w dowolnym momencie. Przydatny dla osób fizycznych , jak i przedsiębiorstw rozliczających swoich pracowników.

Podobne Podatki

 • PIT 2011

  PIT 2011 jest to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program, który umożliwia dokładne uzupełnienie formularza PIT za rok 2011.

 • PIT FORMAT OPP

  PIT FORMAT OPP 2012 jest programem, który służy do tworzenia rocznego zeznania podatkowego. Powstał on w szlachetnym celu wspomożenia Stowarzyszenia Uratujmy Życie.

 • PITY

  Płacenie podatków jest rzeczą nieuniknioną. Na szczęście teraz można to zrobić szybko i bezboleśnie dzięki programom pozwalającym na wypełnienie PIT za 2012 w formie elektronicznej.

 • Jupiter

  Jupiter Standard to najpopularniejszy w naszym kraju program służący do rozliczania PIT-ów. Najnowsza wersja - Jupiter 2013 Standard jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu rozliczymy nasze podatki w dosłownie kilka minut bez konieczności zagłębiania się w szczegółową wiedzę księgową.

 • PIT OPP 2011

  PIT OPP 2011 jest bezpłatnym programem mającym za zadanie pomóc użytkownikowi podczas wypełniania corocznych zeznań podatkowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PIT 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie