Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jupiter 2013 Standard

Kategoria: Podatki
Producent: Elfin
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.02.2014
Data modyfikacji: 11.02.2014
Rozmiar: 18.5 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 133

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Jupiter 2013 Standard

Jupiter Standard to najpopularniejszy w naszym kraju program służący do rozliczania PIT-ów. Najnowsza wersja - Jupiter 2013 Standard jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu rozliczymy nasze podatki w dosłownie kilka minut bez konieczności zagłębiania się w szczegółową wiedzę księgową. Warto dodać, że program ten obsługuje wszystkie rodzaje dochodów, tak osobistych, jak i tych, związanych z działalnością gospodarczą oraz dochody z giełdy i zagraniczne.

Podstawowe zalety najnowszej wersji Jupitera to:

- prosty w obsłudze, intuicyjny kreator, który na bieżąco podpowiada co powinniśmy wpisać w dane pole,
- dostęp do wszystkich potrzebnych formularzy (m.in> PIT-36, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28, PIT/O, PIT/B, PIT/D i wiele innych),
- możliwość obliczania podatku wspólnie z małżonkiem oraz dla każdego z osobna (wybór korzystniejszej opcji),
- funkcja szybkie importu danych z rozliczenia zeszłorocznego,
- dostęp do aktualnej bazy urzędów skarbowych wraz z ich dokładnymi adresami,
- możliwość szybkiego wydruku wypełnionego zeznania podatkowego.

Uwaga: wersja Standard daje możliwość rozliczenia do dwóch podatników na jednym komputerze.

Podobne Podatki

 • PIT OPP 2011

  PIT OPP 2011 jest bezpłatnym programem mającym za zadanie pomóc użytkownikowi podczas wypełniania corocznych zeznań podatkowych.

 • PIT 2011

  PIT 2011 jest to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program, który umożliwia dokładne uzupełnienie formularza PIT za rok 2011.

 • PITy Roczne

  Program PITy Roczne firmy Varico służy do wypełniania corocznych zeznań podatkowych. Całość jest na tyle prosta w obsłudze, że bez problemu poradzi sobie z nią niemal każdy.

 • PITY

  Płacenie podatków jest rzeczą nieuniknioną. Na szczęście teraz można to zrobić szybko i bezboleśnie dzięki programom pozwalającym na wypełnienie PIT za 2012 w formie elektronicznej.

 • PIT FORMAT OPP

  PIT FORMAT OPP 2012 jest programem, który służy do tworzenia rocznego zeznania podatkowego. Powstał on w szlachetnym celu wspomożenia Stowarzyszenia Uratujmy Życie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jupiter 2013 StandardAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie