Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jupiter 2011 Standard

Kategoria: Podatki
Producent: Elfin
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.01.2011
Data modyfikacji: 11.01.2012
Rozmiar: 15 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 764

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Jupiter 2011 Standard

Jupiter 2011 Standard to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników, którzy raz do roku rozliczają się z urzędem Skarbowym, składając deklarację PIT. Aplikacja ta powstała w kilku wydaniach, zaś Standard jest całkowicie darmowa dla użytkowników prywatnych. Zaimplementowano tu przyjazny dla każdego kreator, który prowadzi krok po kroku prze kolejne pozycje dokumentu i nawet osoby nie mające pojęcia o sprawach skarbowych wypełnią go bez trudu.

Darmowy Jupiter 2011 Standard zadaje użytkownikowi kilka pytań, a na podstawie odpowiedzi zostaje wybrany  automatycznie właściwy formularz oraz załączniki. Podobnie wpisane zostaną w odpowiednie pola kwoty, sumy i inne elementy. Pomyślano tu dosłownie o wszystkim, dlatego też mamy auto wyliczanie takich rzeczy jak ulgi, podatek, itp. Jak wiemy, na picie można rozliczać się samodzielnie lub też wraz z małżonkiem i dzieckiem. Twórcy aplikacji wyposażyli ją w kalkulator, który wyliczy, czy lepiej będzie razem, czy też osobno – co może być dość istotnym czynnikiem, jeśli chodzi o zwrot podatku.

Można wypróbować to w każdej chwili – wystarczy wykonać download Jupiter 2011 Standard z tej właśnie strony.  Przygotowaną przez program deklarację wystarczy wydrukować, podpisać i już jest gotowa, aby złożyć ją osobiście w skarbówce. Ten darmowy program wymaga po instalacji numeru seryjnego. Dla wszystkich darmowy wydań jest on taki sam: SER-ELFI-NJUP-ITER-2011. Zapraszamy więc do wypróbowania możliwości programu, który obsługuje takie dokumenty jak PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28, PIT-28A, PIT-28B, PIT/0, PIT/B, PIT/M, PIT/D, PIT/2K, PIT/ZG, formularze aktualizacyjne NIP-1 i NIP-3 oraz druk przelewu podatkowego. Czy można chcieć czegoś więcej?

Wymagania Jupiter 2011 Standard:

System operacyjny: Windows 98/2000/NT/XP/2003/Vista/7
Procesor: Pentium 333 MHz,
pamięć operacyjna: 256 MB RAM
Przeglądarka: Internet Explorer 6.0 lub nowsza
Karta graficzna: min. rozdzielczości ekranu 800x600
Napęd: CD-ROM lub DVD-ROM

Podobne Podatki

 • PIT OPP 2011

  PIT OPP 2011 jest bezpłatnym programem mającym za zadanie pomóc użytkownikowi podczas wypełniania corocznych zeznań podatkowych.

 • PITy Roczne

  Program PITy Roczne firmy Varico służy do wypełniania corocznych zeznań podatkowych. Całość jest na tyle prosta w obsłudze, że bez problemu poradzi sobie z nią niemal każdy.

 • PITY

  Płacenie podatków jest rzeczą nieuniknioną. Na szczęście teraz można to zrobić szybko i bezboleśnie dzięki programom pozwalającym na wypełnienie PIT za 2012 w formie elektronicznej.

 • PIT FORMAT OPP

  PIT FORMAT OPP 2012 jest programem, który służy do tworzenia rocznego zeznania podatkowego. Powstał on w szlachetnym celu wspomożenia Stowarzyszenia Uratujmy Życie.

 • PIT 2011

  PIT 2011 jest to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program, który umożliwia dokładne uzupełnienie formularza PIT za rok 2011.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jupiter 2011 StandardAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie