Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jupiter 2009 Standard

Kategoria: Podatki
Producent: Elfin
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.02.2010
Rozmiar: 19.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 900

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Jupiter 2009 Standard

Jupiter 2009 to program do rozliczania pit, który w prosty sposób pozwala uporać się z zeznaniem podatkowym za zeszły rok. Dzięki Jupiter 2009 przy PIT można zaoszczędzić masę czasu, gdyż ten bezpłatny program do PIT zrobi wszystko za nas. Wystarczy tylko odpowiadać na generowane przez wspaniały kreator pytania, oraz uzupełniać wirtualną deklarację odpowiednimi danymi, by w krótkim czasie uzyskać dostęp do wypełnionego zeznania, które już nie będzie spędzało nam snu z powiek. Program do wypełniania PIT Jupiter 2009 oferowany jest w trzech różnych wersjach – Standard, Premium, oraz Pro, różniących się zakresem możliwości, liczbą rozliczanych podatników, oraz licencją. Opisywana tutaj wersja Standard programu Jupiter 2009, którego pełna wersja jest dostępna poniżej, to najprostsza edycja tej aplikacji, która jednak zawiera wszystko to co jest niezbędne przeciętnemu wyjadaczowi chleba do rozliczenia. Download Jupiter 2009 otwiera szeroki dostęp do większości formularzy rozliczenia rocznego jak PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT- 28, PIT-28A, PIT-28B, PIT/0, PIT/B, PIT/M, PIT/D, PIT/2K, PIT/ZG, formularzy aktualizacyjnych NIP-1 i NIP-3 oraz druków przelewu podatkowego. Wersja Standard to w pełni darmowy program do PIT, dlatego warto polecić go innym. Jupiter 2009 w full wersji zajmuje niedużo miejsca i nie obciąża zbytnio pracy komputera.

Jupiter 2009 to program do rozliczenia PIT, który przez cały czas swojej pracy, kieruje użytkowników przez proces wypełniania rozliczenia, dzięki czemu ciężko się pomylić i nawet osoby rozliczające się po raz pierwszy z fiskusem nie powinny mieć z tym żadnego problemu. Program pomaga zarówno wypełniać wszystkie pola, jak i wybierać odpowiednie formularze, czy też załączniki, a także potrafi zsumować ulgi w PIT 2009. Program pomoże również w decyzji czy lepiej rozliczyć się samemu, czy też wspólnie z małżonkiem, a także przygotuje za nas wypełniony przelew podatkowy, gdy okaże się, że mamy jakąś kwotę do wyrównania. Jupiter 2009 to program do rozliczania PIT, który pozwoli Ci również na przelanie 1% swojego podatku na konto organizacji pożytku publicznego, oraz co najważniejsze wydruk wszystkich formularzy. Już nie trzeba więc będzie tracić niepotrzebnie czasu na wizyty w Urzędzie Skarbowym, czy też u radców podatkowych – ten program do obliczania PIT zrobi wszystko za nas. Wystarczy tylko przygotować kwoty, niezbędne do rozliczenia i wpisać je do cyfrowego formularza, a program do PIT 2009 już sam zajmie się resztą.

Jupiter 2009 zawiera pełną bazę załączników, a także aktualne adresy Urzędów Skarbowych, w których na pewno znajdziemy ten nasz. Warto jednak pamiętać, że program ten pozwala na rozliczenie jedynie dwóch podatników, oraz że Jupiter 2009 to program PIT w pełni zależny od nas samych, dlatego po wydrukowaniu formularza należy dokładnie go sprawdzić i podpisać, gdyż tego technika już za nas nie może zrobić. Jupiter 2009 to najlepszy darmowy program do PIT, który cieszy się sporym uznaniem ze strony użytkowników. Gdy się okaże, że wersja Standard nie zaspokoi wszystkich Twoich potrzeb, to zawsze pozostają bardziej zaawansowane edycje – Premium, oraz Pro, które mogą się przydać przede wszystkim właścicielom firm i zakładów pracy. Ich cena nie jest wysoka, a przy tym poniesione koszty na pewno zrekompensuje zaoszczędzony czas. Jeżeli więc szukasz aplikacji, która pozwoli Ci się uporać z PIT 2009 to program Jupiter 2009 Standard jest właśnie dla Ciebie. Pobierz Jupiter 2009, by po kilkunastu minutach cieszyć się z wypełnionego rozliczenia, nad którym niektórzy spędzają wiele dni. 

Podobne Podatki

 • PITY

  Płacenie podatków jest rzeczą nieuniknioną. Na szczęście teraz można to zrobić szybko i bezboleśnie dzięki programom pozwalającym na wypełnienie PIT za 2012 w formie elektronicznej.

 • PIT OPP 2011

  PIT OPP 2011 jest bezpłatnym programem mającym za zadanie pomóc użytkownikowi podczas wypełniania corocznych zeznań podatkowych.

 • PIT 2011

  PIT 2011 jest to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program, który umożliwia dokładne uzupełnienie formularza PIT za rok 2011.

 • PIT FORMAT OPP

  PIT FORMAT OPP 2012 jest programem, który służy do tworzenia rocznego zeznania podatkowego. Powstał on w szlachetnym celu wspomożenia Stowarzyszenia Uratujmy Życie.

 • Jupiter

  Jupiter Standard to najpopularniejszy w naszym kraju program służący do rozliczania PIT-ów. Najnowsza wersja - Jupiter 2013 Standard jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu rozliczymy nasze podatki w dosłownie kilka minut bez konieczności zagłębiania się w szczegółową wiedzę księgową.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jupiter 2009 StandardAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie