Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jupiter 2009 Pro 128,4 MB

Kategoria: Podatki
Producent: Elfin
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 05.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 408

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Jupiter 2009 Pro 128,4 MB

Jupiter 2009 to wspaniały program do rozliczania PIT za 2009 roku, który charakteryzuje prostota działania, intuicyjny interfejs, mnogość opcji, a także różnorodność jego wersji. Pełna wersja Jupiter 2009 w wersji Standard znajduje się na naszej stronie, jednak jeśli ktoś uważa, że potrzebny jest mu bardziej zaawansowany program do rozliczania PIT to powinien zakupić program do PIT 2009 - Jupiter 2009, tyle że w wersji Pro. Jest ona skierowana dla profesjonalistów, a więc wyspecjalizowanych biur rachunkowych, oraz doradców podatkowych. Licencja tego programu pozwala na rozliczanie dowolnej liczby klientów, oraz firm, a także instalację na wielu komputerach.

Co wyróżnia program do PIT Jupiter 2009 Pro od jego innych wersji? Przede wszystkim bardziej rozbudowany kreator, specjalny zintegrowany menadżer, za pomocą którego możliwa jest archiwizacja danych pracowników, oraz ich przetrzymywanie na dysku komputera. Ten program do rozliczenia PIT pozwala także na składanie rozliczeń za pomocą Internetu, dzięki czemu nie trzeba marnować czasu na stanie w kolejkach w Urzędach Skarbowych, gdyż ich aktualne adresy znajdują się już w bazie tego programu, a formularze można wysyłać za pomocą e-deklaracji. Poza tym Jupiter 2009 do PIT w wersji Pro ma te same funkcje jak słabsze wersje tego programu, tyle, ze momentami bardziej rozbudowane. Twórcy zapewniają także pełne wsparcie w razie problemów technicznych. Wersja programu Pro nie jest oczywiście darmowa, ale i tak aplikacja ta jest bardzo tania i możliwy jest zarówno zakup płyty instalacyjnej, jak i płatny download Jupiter 2009 ze strony producenta. Jeżeli więc jeszcze nie rozliczyłeś swojej firmy, bądź pracowników i chciałbyś to zrobić szybko to pobierz Jupiter 2009 Pro - zaawansowany program do PIT 2009. 

Podobne Podatki

 • PIT FORMAT OPP

  PIT FORMAT OPP 2012 jest programem, który służy do tworzenia rocznego zeznania podatkowego. Powstał on w szlachetnym celu wspomożenia Stowarzyszenia Uratujmy Życie.

 • PIT OPP 2011

  PIT OPP 2011 jest bezpłatnym programem mającym za zadanie pomóc użytkownikowi podczas wypełniania corocznych zeznań podatkowych.

 • PITy Roczne

  Program PITy Roczne firmy Varico służy do wypełniania corocznych zeznań podatkowych. Całość jest na tyle prosta w obsłudze, że bez problemu poradzi sobie z nią niemal każdy.

 • PIT 2011

  PIT 2011 jest to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program, który umożliwia dokładne uzupełnienie formularza PIT za rok 2011.

 • Jupiter

  Jupiter Standard to najpopularniejszy w naszym kraju program służący do rozliczania PIT-ów. Najnowsza wersja - Jupiter 2013 Standard jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu rozliczymy nasze podatki w dosłownie kilka minut bez konieczności zagłębiania się w szczegółową wiedzę księgową.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jupiter 2009 Pro 128,4 MBAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie