Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jupiter 2007 Standard

Kategoria: Podatki
Producent: Elfin Sp. z o.o.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 15.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 804

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Jupiter 2007 Standard

Jupiter Standard to prosty w obsłudze program do rozliczeń podatkowych.


Wystarczy, że będziesz odpowiadać na zadawane przez program pytania - Jupiter samodzielnie wybierze właściwy formularz i załączniki, wpisze kwoty w odpowiednie pola, zsumuje, uwzględni ulgi i limity oraz obliczy podatek. Tobie pozostanie tylko wydrukowanie, sprawdzenie i podpisanie gotowego zeznania podatkowego.

Chcesz rozliczyć się wspólnie z małżonkiem lub z dzieckiem? Sprawdź najpierw, czy to się opłaci (kalkulator: wspólnie, czy osobno?), a następnie wybierz w kreatorze odpowiedni sposób rozliczenia.

Zastanawiasz się, komu przekazać 1% swojego podatku? Wybierz jedną z ponad 5.500 organizacji
z wbudowanej w program bazy OPP (Organizacji Pożytku Publicznego).

Jupiter 2007 Standard umożliwia przygotowanie rozliczeń (indywidualnych lub wspólnych) dla 2 podatników.

Podobne Podatki

 • PIT FORMAT OPP

  PIT FORMAT OPP 2012 jest programem, który służy do tworzenia rocznego zeznania podatkowego. Powstał on w szlachetnym celu wspomożenia Stowarzyszenia Uratujmy Życie.

 • PIT 2011

  PIT 2011 jest to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program, który umożliwia dokładne uzupełnienie formularza PIT za rok 2011.

 • PITy Roczne

  Program PITy Roczne firmy Varico służy do wypełniania corocznych zeznań podatkowych. Całość jest na tyle prosta w obsłudze, że bez problemu poradzi sobie z nią niemal każdy.

 • PIT OPP 2011

  PIT OPP 2011 jest bezpłatnym programem mającym za zadanie pomóc użytkownikowi podczas wypełniania corocznych zeznań podatkowych.

 • Jupiter

  Jupiter Standard to najpopularniejszy w naszym kraju program służący do rozliczania PIT-ów. Najnowsza wersja - Jupiter 2013 Standard jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu rozliczymy nasze podatki w dosłownie kilka minut bez konieczności zagłębiania się w szczegółową wiedzę księgową.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jupiter 2007 StandardAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie