Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jupiter 2007 Pro

Kategoria: Podatki
Producent: Elfin Sp. z o.o.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 93.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 508

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Jupiter 2007 Pro

Jupiter 2007 PRO, przeznaczony dla biur rachunkowych i doradców podatkowych, umożliwia szybkie i wygodne rozliczenie nieograniczonej liczby klientów.

W roku bieżącym program został rozszerzony o obsługę firm (deklaracje PIT-11 i PIT-40) oraz bazę Organizacji Pożytku Publicznego (OPP).

W Jupiterze PRO możesz przygotowywać rozliczenia za pomocą przyjaznego kreatora lub bezpośrednio na aktywnych formularzach. Dane klientów i ich zeznania podatkowe będą bezpiecznie przechowane w bazie danych - do wykorzystania w latach następnych.

 • Wygodna i szybka obsługa - przygotowywanie deklaracji za pomocą przyjaznego kreatora lub bezpośrednio na aktywnych formularzach.
 • Pełny zakres formularzy rozliczenia rocznego 2007: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-28, PIT-28A, PIT-28B, PIT/O, PIT/B, PIT/M, PIT/D, PIT/2K, PIT/ZG, formularze aktualizacyjne NIP-1 i NIP-3 oraz druk przelewu podatkowego.
 • Rozliczenia firm i pracowników NOWOŚĆ! W programie wprowadzone zostały rozliczenia pracowników firm: PIT-11 i PIT-40. Program umożliwia wprowadzenie danych dowolnej liczby firm i powiązania ich z wybranymi podatnikami.
 • Zarządzanie danymi klientów i rozliczeniami - wbudowana baza danych Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine umożliwia bezpieczne przechowywanie danych klientów i ich rozliczeń za poszczególne lata. Przy instalacji kolejnych wersji programu dane i przygotowane wcześniej rozliczenia zostają zachowane i zawsze istnieje możliwość ich edycji.
 • Aktualna baza urzędów skarbowych z adresami i numerami rachunków bankowych.
 • Pełna baza Organizacji Pożytku Publicznego (OPP) NOWOŚĆ!
 • Archiwizacja danych - tworzenie archiwum bazy danych za pomocą jednego polecenia w programie. Systematyczne korzystanie z tej funkcji i przechowywanie kopii w bezpiecznym miejscu pozwala na uniknięcie kłopotów w razie awarii sprzętu czy innych przypadków losowych.
 • Możliwość pracy na wielu stanowiskach w sieci komputerowej z wykorzystaniem jednej (wspólnej) bazy danych.

Podobne Podatki

 • PITY

  Płacenie podatków jest rzeczą nieuniknioną. Na szczęście teraz można to zrobić szybko i bezboleśnie dzięki programom pozwalającym na wypełnienie PIT za 2012 w formie elektronicznej.

 • PITy Roczne

  Program PITy Roczne firmy Varico służy do wypełniania corocznych zeznań podatkowych. Całość jest na tyle prosta w obsłudze, że bez problemu poradzi sobie z nią niemal każdy.

 • Jupiter

  Jupiter Standard to najpopularniejszy w naszym kraju program służący do rozliczania PIT-ów. Najnowsza wersja - Jupiter 2013 Standard jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu rozliczymy nasze podatki w dosłownie kilka minut bez konieczności zagłębiania się w szczegółową wiedzę księgową.

 • PIT OPP 2011

  PIT OPP 2011 jest bezpłatnym programem mającym za zadanie pomóc użytkownikowi podczas wypełniania corocznych zeznań podatkowych.

 • PIT FORMAT OPP

  PIT FORMAT OPP 2012 jest programem, który służy do tworzenia rocznego zeznania podatkowego. Powstał on w szlachetnym celu wspomożenia Stowarzyszenia Uratujmy Życie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jupiter 2007 ProAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie