Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

e-pity 2010

Kategoria: Podatki
Producent: e-file
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.03.2010
Data modyfikacji: 04.01.2012
Rozmiar: 14 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 335

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis e-pity 2010

Każdy z nas musi raz do roku złożyć deklarację PIT za rok poprzedni. Jako że jest to czasami dużo pisania, powstał niejeden program do rozliczania PIT. Wiele z nich jest płatnymi produkcjami, a tymczasem my mamy dla Ciebie program do obliczania PIT, za który nie zapłacisz ani grosza. To dostępny za darmo E-Pity 2010.

Pobierz E-Pity 2010 i ułatw sobie życie za pomocą tego programu. Download E-Pity nie niesie ze sobą potrzeby uiszczania jakichkolwiek opłat. Dzięki temu wypełnisz jak należy deklarację, a ponadto za każde pobranie E-pity fundacje AERIS FUTUR otrzyma jeden grosz na zasadzenie lasu prawdziwych drzew. Jak więc widać można połączyć przyjemne z pożytecznym. Ten program do rozliczania PIT 2010 pozwoli Ci także w łatwy i wygodny sposób przekazać 1% Twoich dochodów na wybraną przez Ciebie Organizację Pożytku Publicznego.

E-Pity są do pobrania w każdej chwili. Jako że program posiada dziecinnie prosty system obsługi, możesz wypełnić prawidłowo swoją deklarację nawet jeżeli do tej pory nigdy tego nie robiłeś. Ten program do pit-ów pozwoli Ci szybko przebrnąć przez cały proces i poczuć satysfakcję z dobrze wypełnionego obowiązku. Jeśli chcesz zobaczyć, jak program do wypełniania pit wygląda w działaniu, przyjrzyj się screenom w naszej galerii.

Darmowe E-Pity (niepoprawnie pisane czasem jako „epity”)możesz wykorzystać zarówno w domu, jak też i w pracy. Bezpłatny program do PIT, pozwoli Ci wypełnić deklarację zarówno w trybie online, jak też i na własnym komputerze. Jeśli zdecydujesz się na wypełnienie w sieci, możesz być spokojny o Twoje dane osobowe.  Ten darmowy program do PIT chroni wszelkie informacje. Nadto dostępne za free E-Pity pozwalają złożyć deklarację drogą elektroniczną.  Oczywiście jest też możliwość wydrukowania go i złożenia osobistego w odpowiednim Urzędzie Skarbowym.

Producenci, firma e-file, dbają o czas użytkowników. Dlatego tez, program do pit 2010 co chwila podsuwa Ci podpowiedzi, które pozwolą Ci wypełnić cała deklarację w dosłownie kilka minut. Zaoszczędzisz dzięki temu nie tylko na czasie, ale i na kosztach, jakie poniósłbyś , zlecając wypełnienie deklaracji firmie. Wypróbuj ten program do PIT 2010 – z pewnością nie będziesz rozczarowany. Aplikacja działa także na systemach Mac OS X, Linux, Unix.

Podobne Podatki

 • PIT OPP 2011

  PIT OPP 2011 jest bezpłatnym programem mającym za zadanie pomóc użytkownikowi podczas wypełniania corocznych zeznań podatkowych.

 • PIT FORMAT OPP

  PIT FORMAT OPP 2012 jest programem, który służy do tworzenia rocznego zeznania podatkowego. Powstał on w szlachetnym celu wspomożenia Stowarzyszenia Uratujmy Życie.

 • PIT 2011

  PIT 2011 jest to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program, który umożliwia dokładne uzupełnienie formularza PIT za rok 2011.

 • PITY

  Płacenie podatków jest rzeczą nieuniknioną. Na szczęście teraz można to zrobić szybko i bezboleśnie dzięki programom pozwalającym na wypełnienie PIT za 2012 w formie elektronicznej.

 • Jupiter

  Jupiter Standard to najpopularniejszy w naszym kraju program służący do rozliczania PIT-ów. Najnowsza wersja - Jupiter 2013 Standard jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu rozliczymy nasze podatki w dosłownie kilka minut bez konieczności zagłębiania się w szczegółową wiedzę księgową.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: e-pity 2010

dodał: ~szymonnnn , 22.03.2010

Bardzo fajny program do pitów. Dla mnie jako laika od spraw podatków super, bo sam mówi co i jak gdzie wpisać i ma fajne podpowiedzi w "chmurkach" :)

dodał: ~Urszula K. , 04.03.2010

Bardzo fajny programik :) wypełniłam e-PITa i wysłałam w niecałe 10 minut i cieszę się, że mam to już z głowy :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie