Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

e-Deklaracje Madar

Kategoria: Podatki
Producent: Madar
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.05.2010
Rozmiar: 11 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 518

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis e-Deklaracje Madar

e-Deklaracje Madar to program służący do wypełniania i drukowania formularzy podatkowych oraz innych druków występujących w ramach działalności gospodarczej.
e-Deklaracje Madar umożliwia wypełnienie i wydrukowanie najczęściej używanych deklaracji: PIT, CIT, VAT.

Za pomocą e-Deklaracje Madar można wystawić takie dokumenty jak VAT 7, VAT-UE, CIT 8, PIT 11, PIT 4R, PIT 28, bilans, rachunek zysków - porównawczy, rachunek zysków - kalkulacyjny, VAT UE. Oprócz tego e-Deklaracje Madar oferuje bezpieczne i proste w obsłudze narzędzie do elektronicznego wysyłania deklaracji podatkowych PIT i VAT bezpośrednio z poziomu programu. Program umożliwia wystawianie i wysyłanie drogą elektroniczną następujących deklaracji:

    * VAT-7
    * PIT-11
    * PCC-2
    * VAT-7K
    * VAT-7D
    * VAT-UE

Dane podatkowe mogą być w e-Deklaracje Madar pobierane z pozostałych modułów systemu, lub wpisywane ręcznie - co pozwala na zastosowanie programu również jako uzupełnienie używanego programu księgowego czy płacowego. e-Deklaracje Madar pomoże Ci zaoszczędzić czas poświęcany na standardowe przygotowywanie formularzy podatkowych oraz deklaracji podatkowych.

Podobne Podatki

 • PIT FORMAT OPP

  PIT FORMAT OPP 2012 jest programem, który służy do tworzenia rocznego zeznania podatkowego. Powstał on w szlachetnym celu wspomożenia Stowarzyszenia Uratujmy Życie.

 • PIT OPP 2011

  PIT OPP 2011 jest bezpłatnym programem mającym za zadanie pomóc użytkownikowi podczas wypełniania corocznych zeznań podatkowych.

 • PIT 2011

  PIT 2011 jest to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program, który umożliwia dokładne uzupełnienie formularza PIT za rok 2011.

 • PITy Roczne

  Program PITy Roczne firmy Varico służy do wypełniania corocznych zeznań podatkowych. Całość jest na tyle prosta w obsłudze, że bez problemu poradzi sobie z nią niemal każdy.

 • Jupiter

  Jupiter Standard to najpopularniejszy w naszym kraju program służący do rozliczania PIT-ów. Najnowsza wersja - Jupiter 2013 Standard jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu rozliczymy nasze podatki w dosłownie kilka minut bez konieczności zagłębiania się w szczegółową wiedzę księgową.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: e-Deklaracje MadarAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie