Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Varico ObSp 2.02

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: Varico
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 30.10.2008
Rozmiar: 51,82 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 753

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Varico ObSp 2.02

Varico ObSp dla Windows to profesjonalne i zaawansowane oprogramowanie o niezwykle rozbudowanej funkcjonalności, przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw.


Jego zadaniem jest pełna obsługa sprzedaży i zarządzanie dowolną ilością magazynów. Aplikacja dostosowana jest do obsługi sprzedaży krajowej, importu i eksportu, jak również obrotu wewnątrzwspólnotowego. Funkcjonalność rozwiązania umożliwia prowadzenie ewidencji zakupów, dowolną organizację asortymentu produktów, obsługę kasy i banku oraz prowadzenie pełnej ewidencji należności i zobowiązań. Program pozwala również na prowadzenie sprzedaży ratalnej i zaliczkowej, a opcje zarządzania magazynem wyposażono dodatkowo w moduł produkcyjny i wskaźniki rotacji towarów. Celem ułatwienia zarządzania sprzedażą, aplikacje wyposażono w ekran startowy prezentujący w postaci wykresów i zestawień, podstawowe dane dotyczące min. wyników sprzedaży, stanu kasy należności i zobowiązań. Mimo, iż jest to aplikacja profesjonalna wyposażona w szeroki zakres funkcjonalności, to nadal jest ona prosta w zastosowaniu, po przez swoją przejrzystość i intuicyjność.

Najważniejsze funkcje programu Varico ObSp to:

    * Wystawianie dokumentów handlowych obrotu krajowego i wewnątrz wspólnotowego: Faktur VAT, Paragonów zwykłych i fiskalnych, Rachunków, Faktur Korygujących.
    * Ewidencja VAT sprzedaży.
    * Obsługa Kasy i Banku.
    * Zarządzanie gospodarką dowolnej ilości magazynów.
    * Możliwość gromadzenia dowolnej ilości informacji w postaci:
    * kartoteki sprzedaży
    * kartoteki zakupów
    * listy kontrahentów,
    * katalogu produktów i usług,
    * dowolnej ilości cenników zakupu i sprzedaży
    * Pełna obsługa zobowiązań i należności z możliwością drukowania wezwań do zapłaty, listy niezapłaconych faktur, doliczania odsetek karnych, wystawiania not odsetkowych itp.
    * Edytor XML stwarza wiele możliwości w zakresie zmiany wyglądu dokumentów sprzedaży, umożliwiając stworzenie na zamówienie klienta indywidualnego wzoru faktury
    * Ekran startowy prezentujący w postaci zestawień: stan kasy, stan banku, należności, zobowiązania oraz w postaci graficznej dane z ostatnich 7 dni dotyczące wyników sprzedaży oraz wpływów do kasy i banku.
    * Liczne zestawienia i rejestry ułatwiające analizę sprzedaży.
    * Możliwość wprowadzania dowolnej liczby cenników sprzedaży i zakupów.
    * Obsługa sprzedaży zaliczkowej.
    * Obsługa sprzedaży ratalnej.
    * Kompleksowa obsługa zamówień od odbiorców i od dostawców.
    * Praca w sieci na dowolnej liczbie stanowisk.


Dostępne zestawienia:

    * Katalog produktów.
    * Cenniki Sprzedaży.
    * Rejestr dostawców i odbiorców.
    * Rejestr dłużników i wierzycieli.
    * Rejestr dokumentów handlowych (Faktur).
    * Rejestr VAT sprzedaży.
    * Zestawienie faktur niezapłaconych.
    * Zastawienie zamówień od dostawców i od odbiorców.
    * Zestawienie sprzedaży w dowolnym okresie według: Klientów, towarów, Klientów i towarów, Klientów i faktur, operatorów i towarów.
    * Zestawianie rentowności sprzedaży w dowolnym okresie według: daty, sprzedawcy, towarów, grupy kontrahentów.
    * Zestawiania płatności od dostawców albo od odbiorców w dowolnym okresie z możliwością wyboru wielu parametrów jak: nie zapłacone, zapłacone w terminie, przedpłata itd.
    * Zestawienia zamówień od dostawców i odbiorców w dowolnym okresie według: Klientów towarów, Klientów i towarów, Klientów i faktur, operatorów, operatorów i towarów.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • ObSp Obsługa Sprzedaży

  ObSp Obsługa Sprzedaży firmy Varico to specjalistyczne oprogramowanie, które ułatwi pracę w każdej firmie handlowej (zarówno małej, jak i średniej).

 • KASA

  Kasa, to program wydany przez SebSoft, którego celem jest wsparcie obsługi dla firm. Kasa jest jedną z wielu aplikacji, które można nabyć u polskiego producenta oprogramowania.

 • Ewa - Fakturowanie i magazyn

  Program Ewa - Fakturowanie i magazyn przeznaczony jest do obsługi sprzedaży zarówno w dużych jak i mniejszych firmach.

 • Asystent Agent Ubezpieczeń

  Asystent Agent Ubezpieczeń 2011 to jak sam tytuł sugeruje aplikacja stworzona przede wszystkim z myślą o ludziach pracujących w ubezpieczeniach, która ma za zadanie ułatwić obsługę biura agencji ubezpieczeniowej.

 • Subiekt GT

  Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Varico ObSp 2.02Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie