Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ObSp Obsługa Sprzedaży 2.11.A

Kategoria: Obsługa sprzedaży i magazynu
Producent: Varico
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.12.2013
Data modyfikacji: 10.01.2014
Rozmiar: 64.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 74

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ObSp Obsługa Sprzedaży 2.11.A

ObSp Obsługa Sprzedaży firmy Varico to specjalistyczne oprogramowanie, które ułatwi pracę w każdej firmie handlowej (zarówno małej, jak i średniej). Dzięki niemu możemy między innymi w prosty sposób wystawiać oraz ewidencjonować wszelkie dokumenty sprzedaży, wśród których znajdziemy faktury VAT, paragony, itd. Nie zabrakło tutaj także możliwości wprowadzania różnego rodzaju dokumentów zakupu oraz systemu ułatwiającego prowadzenie magazynu czy ewidencjonowanie kontrahentów.

Prezentowany program pomoże także w prawidłowym rozliczaniu należności oraz ich szczegółowej kontroli. Wbudowany edytor plików XML umożliwi zaś edycję wyglądu wystawianych faktur. Warto dodać, że całość, dzięki intuicyjnemu menu w języku polskim jest niezwykle prosta w obsłudze i nie powinna sprawić problemu nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom. Producent aplikacji ObSp Obsługa Sprzedaży pozwala także na wymianę wprowadzonych danych z innymi swoimi programami, których opis możecie znaleźć na łamach naszego serwisu.

Podobne Obsługa sprzedaży i magazynu

 • Ewa - Fakturowanie i magazyn

  Program Ewa - Fakturowanie i magazyn przeznaczony jest do obsługi sprzedaży zarówno w dużych jak i mniejszych firmach.

 • ObSp Obsługa Sprzedaży

  Program Obsługa Sprzedaży ObSp pozwala użytkownikowi na wystawiania faktur oraz sprawne zarządzanie firmowym magazynem.

 • Subiekt GT

  Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.

 • Sprzedaż i Magazyn

  Sprzedaż i Magazyn to program przeznaczony dla przedsiębiorstw handlowych, które prowadzą magazyn.

 • KASA

  Kasa, to program wydany przez SebSoft, którego celem jest wsparcie obsługi dla firm. Kasa jest jedną z wielu aplikacji, które można nabyć u polskiego producenta oprogramowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ObSp Obsługa Sprzedaży 2.11.AAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie